Klasse FA Feltpistol  
1 Anders Dinigstad Askim Pk 9/5 12/3 12/3 9/3 9/3 8/3 10/2 10/1 79/23  
2 Saeed Nazar Rømskog Pk 9/6 12/5 12/2 10/2 9/3 8/6 10/3 8/5 78/32  
3 Oddmund Fjerdingen Rømskog Pk 9/5 10/2 12/2 10/4 9/4 8/6 10/5 10/4 78/32  
4 Robert Foss Mysen Pistollag 9/6 12/5 10/2 10/2 6/2 6/3 10/4 10/4 73/28  
           
Klasse FB Feltpistol  
1 Tor Egil Hannestad Brumunddal Pistolkl. 9/6 12/1 12/1 10/3 9/0 8/6 8/4 10/2 78/23  
2 Ole Morten Valø Askim Pk 9/6 12/2 12/3 10/1 7/1 7/3 10/2 8/1 75/19  
3 Odd Willy Aas Halden Pk 9/6 12/2 10/1 9/2 9/2 6/3 10/3 8/3 73/22  
4 Dag V Torget Nittedal Sportskyttergruppe 9/5 12/3 8/1 8/1 9/4 6/2 8/3 10/4 70/23  
5 Rolf Dillevik Mysen Pistollag 9/4 6/1 12/4 10/1 5/4 8/5 10/3 6/2 66/24  
6 Dag Ståle Strømstad Kongsvinger Sp.Skyttere 9/6 8/2 9/1 10/2 7/1 7/5 7/6 7/4 64/27  
7 Gjermund Nygårdseter Kongsvinger Sp.Skyttere 9/6 12/3 7/2 8/0 0/0 5/1 7/6 6/2 54/20  
           
Klasse FC Feltpistol  
1 Philip Marmont-Ramsey Bærum Pk 9/5 10/1 10/1 9/1 9/2 7/3 7/3 10/1 71/17  
2 Reidar Fjellengen Mysen Pistollag 9/4 10/0 10/0 6/0 5/0 6/2 9/2 9/5 64/13  
           
Klasse FD Feltpistol  
1 Anders Martin Oslo Komm.Tj.M. Skl 9/6 12/3 12/3 10/2 9/2 0/0 10/3 10/3 72/22  
2 Jørgen Helgestad Askim Pk 9/6 10/1 12/1 10/2 6/0 8/2 10/4 7/2 72/18  
3 Einar Nordèn Oslo Komm.Tj.M. Skl 9/6 10/3 12/5 10/1 6/1 8/4 10/4 6/1 71/25  
4 Marit Takvannsbukt Rena Pistolkl. 9/5 8/1 12/1 7/3 8/2 8/2 7/1 10/2 69/17  
5 Geir Udnæs Sarpsborg Pk 9/5 10/1 12/2 10/1 7/5 8/3 8/3 4/2 68/22  
6 Ketil Andre Høglund Sarpsborg Pk 9/3 10/1 6/0 10/1 9/3 6/2 9/2 8/3 67/15  
7 Stian Øby Larsen Halden Pk 9/4 10/5 11/4 6/0 9/4 8/4 6/2 6/2 65/25  
8 Svenn Arne Hammersborg Mysen Pistollag 9/2 10/3 12/1 10/2 7/5 6/2 10/4 0/0 64/19  
9 Christin Johansen Askim Pk 9/2 10/1 9/0 6/0 2/1 6/2 8/0 8/2 58/8  
10 Tom V.G. Nilsen Bjørkelangen Pk 9/3 8/1 11/0 7/1 0/0 8/3 9/3 5/3 57/14  
11 Pawel Slepietowski Mysen Pistollag 9/4 4/0 9/1 8/2 4/2 6/2 10/1 7/1 57/13  
12 Ravn Villtokt Mysen Pistollag 9/2 6/0 8/2 7/0 8/2 5/1 9/1 4/2 56/10  
13 Marius Wiklaksholm Halden Pk 7/2 12/3 12/0 6/1 4/0 6/1 5/1 3/1 55/9  
14 Thomas Westin Mysen Pistollag 7/0 8/0 7/3 7/0 8/2 6/1 6/3 5/0 54/9  
15 Lars Roar Railo Fredrikstad Sportsskyttere 9/1 7/0 4/0 8/1 5/0 5/1 8/2 2/0 48/5  
16 Kristoffer Andersson Mysen Pistollag 5/2 5/2 5/0 2/0 6/2 5/2 7/3 5/1 40/12  
17 Per Modahl Sarpsborg Pk 2/1 5/3 4/2 8/0 2/0 4/2 8/3 5/2 38/13  
18 John Eriksen Askim Pk 0/0 3/0 4/0 4/0 5/0 5/1 7/3 7/2 35/6  
19 Pawel Slepietowski Mysen Pistollag 2/1 6/0 4/0 5/0 4/1 3/1 6/3 4/0 34/6  
20 May Hammersborg Mysen Pistollag 9/3 2/0 4/1 2/0 5/0 6/3 3/1 2/0 33/8  
21 Margrethe Bjørshol Tønsberg og Omegn Pk 2/0 5/0 4/1 2/0 4/0 2/0 4/0 2/0 25/1  
           
Klasse GA Feltpistol  
1 Karl Hanevik Rena Pistolkl. 9/6 12/2 12/3 10/4 7/3 6/4 10/5 8/3 74/30  
2 Håvard Todal Oslo Komm.Tj.M. Skl 9/5 10/3 12/3 10/1 7/2 8/3 10/3 8/2 74/22  
3 Anders Dingstad Askim Pk 9/5 10/2 10/2 9/3 9/3 8/6 8/3 10/3 73/27  
           
Klasse GB Feltpistol  
1 Ole Morten Valø Askim Pk 9/5 12/2 10/3 10/4 8/2 8/3 10/4 9/0 76/23  
2 Rolf Dillevik Mysen Pistollag 8/4 12/6 10/1 10/2 8/1 7/2 10/3 6/2 71/21  
3 Robert Foss Mysen Pistollag 9/5 10/1 12/3 5/0 9/4 6/2 8/2 8/2 67/19  
           
Klasse GC Feltpistol  
1 Svenn Arne Hammersborg Mysen Pistollag 9/6 10/2 12/2 8/2 7/2 8/4 10/2 7/0 71/20  
2 Saeed Nazar Rømskog Pk 4/2 12/3 12/1 10/1 5/0 8/3 8/1 7/2 66/13  
3 Reidar Fjellengen Mysen Pistollag 2/1 2/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 4/1 DNF
           
Klasse GD Feltpistol  
1 Ruben Frantzen Askim Pk 9/5 11/4 12/3 10/1 7/1 8/2 9/1 10/4 76/21  
2 Anders Martin Oslo Komm.Tj.M. Skl 9/6 10/2 4/0 9/0 5/0 5/1 8/4 7/3 57/16  
3 Lars Roar Railo Fredrikstad Sportsskyttere 9/0 7/2 5/1 5/0 5/0 4/0 8/3 7/0 50/6  
4 Ole-Martin Løvaas Christiansen Tønsberg og Omegn Pk 9/2 5/1 8/0 10/1 3/1 2/0 8/1 2/0 47/6  
5 Stian Øby Larsen Halden Pk 7/1 7/0 10/1 5/0 7/0 3/0 5/0 3/0 47/2  
6 May Hammersborg Mysen Pistollag 8/3 5/0 5/0 5/1 5/0 3/0 6/1 2/0 39/5  
7 Per Modahl Sarpsborg Pk 3/0 0/0 5/0 6/0 4/0 5/1 3/0 5/1 31/2  
8 Margrethe Bjørshol Tønsberg og Omegn Pk 5/0 0/0 5/1 0/0 2/0 0/0 2/1 0/0 14/2  
           
Klasse MA Feltpistol  
1 Dag Evert Borud Bærum Pk 9/6 12/5 12/5 10/4 9/1 8/4 10/4 10/3 80/32  
2 Knut Skotterud Norske Offiserers Pk 9/6 12/3 12/3 10/0 9/4 6/3 10/4 10/2 78/25  
3 Knut Egil Bakke Brumunddal Pistolkl. 9/6 12/2 12/3 8/1 9/1 8/2 10/5 10/2 78/22  
4 Bjørge Jansen Sarpsborg Pk 9/6 12/4 10/1 9/1 9/5 8/3 10/6 10/4 77/30  
5 Bjørnar Heitmann Halden Pk 9/6 10/1 12/3 10/2 9/4 8/5 8/2 10/5 76/28  
6 Martin Bjerke Fredrikstad Sportsskyttere 9/5 12/3 12/4 10/1 9/2 8/5 8/5 8/2 76/27  
7 Karl Hanevik Rena Pistolkl. 9/6 10/1 10/3 9/1 9/3 8/5 10/4 10/3 75/26  
8 Evert A Jonasen Halden Pk 9/6 10/3 12/1 10/1 9/2 8/4 9/1 2/1 69/19  
9 Johan Sand Halden Pk 9/4 10/2 8/0 10/1 8/0 6/3 8/3 10/3 69/16  
10 Runar Ingerbretsen Oslo Komm.Tj.M. Skl 9/5 12/2 8/1 10/1 9/3 3/0 10/2 8/1 69/15  
11 Lasse Hovd Bærum Pk 9/6 8/3 12/1 9/1 2/0 6/2 10/4 5/1 61/18  
           
Klasse MB Feltpistol  
1 Øyvind Johansen Mysen Pistollag 9/5 12/4 12/3 10/2 9/3 8/5 10/5 8/4 78/31  
2 Per A Kulbraaten Lillestrøm & Omegn Presisjons 9/5 12/2 12/2 10/0 9/3 7/2 10/2 8/1 77/17  
3 Arne Sveen Rena Pistolkl. 9/6 10/1 12/0 9/2 9/2 7/2 10/2 10/4 76/19  
4 Tor Egil Hannestad Brumunddal Pistolkl. 9/6 10/0 12/3 9/2 6/3 8/4 9/4 9/3 72/25  
5 Håvard Todal Oslo Komm.Tj.M. Skl 9/5 10/1 12/5 9/1 7/3 8/1 10/3 7/1 72/20  
6 Filip Vinæs Mysen Pistollag 9/5 12/0 12/3 6/0 5/1 7/2 8/4 7/0 66/15  
7 Roar Olsen Bærum Pk 9/4 12/1 9/2 10/0 3/0 6/1 10/4 6/1 65/13  
8 Erik Langebeck Fredrikstad Pk 9/6 8/1 5/1 9/2 9/1 3/1 9/2 8/3 60/17  
9 Jan Iben Windt Halden Pk 8/4 11/3 12/1 8/0 5/1 4/3 5/2 6/2 59/16  
10 Thorleif Haug Norske Officerers Pk 7/3 8/3 9/0 9/1 4/1 4/1 10/3 2/1 53/13  
11 Torstein Johansen Fredrikstad Sportsskyttere 9/4 2/1 5/0 4/0 3/1 2/0 5/1 7/0 37/7  
12 Kasper Kulbraaten Lillestrøm & Omegn Presisjons 9/4 4/0 4/0 3/0 5/2 2/0 5/1 4/0 36/7  
           
Klasse MC Feltpistol  
1 Ole Morten Valø Askim Pk 9/6 10/2 10/1 10/1 7/2 7/2 9/4 9/2 71/20  
2 Stian Langebeck Fredrikstad Pk 9/5 10/1 10/1 9/3 8/2 6/2 9/4 10/2 71/20  
3 Odd Willy Aas Halden Pk 9/4 8/2 10/0 9/1 7/2 7/4 9/5 9/1 68/19  
4 Anita Bjurstrøm Nedre Eiker Pk 9/5 12/2 9/1 9/0 5/1 8/1 10/3 5/1 67/14  
5 Peder Brunken Elverum Pistolkl. 9/6 12/3 10/1 10/1 6/4 3/2 8/3 8/2 66/22  
6 Arild Trobe Askim Pk 9/3 10/2 8/3 8/1 6/3 7/2 10/3 6/2 64/19  
7 Per Erik Bjurstrøm Nedre Eiker Pk 9/5 9/3 8/0 8/2 5/1 6/0 9/4 7/2 61/17  
8 Terje Moen Fredrikstad Pk 9/2 8/1 6/0 10/1 6/0 5/1 6/1 8/4 58/10  
9 Philip Marmont-Ramsey Bærum Pk 9/4 10/0 6/0 7/0 5/1 6/2 8/2 3/1 54/10  
10 Rune Johansen Askim Pk 9/2 6/0 4/0 10/1 4/1 5/0 10/3 4/0 52/7  
11 Dag V Torget Nittedal Sportskyttergruppe 9/6 8/2 6/0 7/0 0/0 6/3 9/3 6/0 51/14  
           
Klasse MD Feltpistol  
1 Ruben Frantzen Askim Pk 9/4 10/3 11/3 8/1 9/3 6/3 10/5 10/2 73/24  
2 Olaf Olsen Torp Mysen Pistollag 9/6 11/1 12/1 8/0 9/2 5/3 10/5 8/1 72/19  
3 Øystein Tveit Askim Pk 9/4 9/1 9/0 9/0 7/1 8/1 8/3 9/0 68/10  
4 Anders Martin Oslo Komm.Tj.M. Skl 9/6 10/1 10/4 10/0 9/3 6/3 7/2 5/0 66/19  
5 Lars Roar Railo Fredrikstad Sportsskyttere 9/4 12/0 8/0 9/1 7/2 7/3 6/1 6/0 64/11  
6 Dag Ståle Strømstad Kongsvinger Sp.Skyttere 9/4 8/3 10/1 9/2 6/1 6/3 6/3 7/0 61/17  
7 Jonas Einer Gjerdrum Pk 9/6 10/2 8/2 4/0 8/2 6/2 7/2 6/1 58/17  
8 Erik Stomperud Haugen Gjerdrum Pk 9/4 8/1 10/2 8/0 5/0 5/2 9/3 2/1 56/13  
9 Petter Vinæs Mysen Pistollag 9/3 7/1 7/1 8/1 5/1 6/2 8/3 5/0 55/12  
10 Geir Udnæs Sarpsborg Pk 5/1 9/2 8/2 8/1 6/1 4/0 7/4 3/0 50/11  
11 Einar Nordèn Oslo Komm.Tj.M. Skl 8/2 10/1 6/0 5/0 2/0 6/2 6/2 7/2 50/9  
12 Bård Johansen Gjerdrum Pk 7/2 8/0 6/0 4/0 6/0 3/0 8/2 8/0 50/4  
13 Knut Aarum Askim Pk 9/1 0/0 6/0 7/0 6/1 7/2 6/3 8/1 49/8  
14 Skade Villtokt Mysen Pistollag 8/3 8/3 7/1 4/0 3/1 3/0 8/1 7/1 48/10  
15 Jørgen Helgestad Askim Pk 7/3 8/1 7/1 4/0 5/1 4/2 6/1 6/2 47/11  
16 Kay-Vidar Andersen Lillestrøm & Omegn Presisjons 5/3 5/0 7/1 8/0 4/0 4/0 8/4 5/1 46/9  
17 Bente Karin Bruaseth Mysen Pistollag 9/5 7/0 7/2 7/2 4/2 2/1 6/0 3/0 45/12  
18 Arne Martinsen Askim Pk 9/4 4/0 5/1 8/1 6/1 5/2 8/2 0/0 45/11  
19 Ketil Andre Høglund Sarpsborg Pk 9/4 7/0 5/0 2/0 5/1 3/0 7/3 7/2 45/10  
20 Svenn Arne Hammersborg Mysen Pistollag 7/1 8/1 8/0 8/0 2/0 5/2 7/2 0/0 45/6  
21 Sture Smidt Moss Pk 9/2 4/1 6/0 8/0 2/0 5/1 8/4 2/0 44/8  
22 Marius Wiklaksholm Halden Pk 9/5 10/2 4/0 5/0 2/1 2/1 4/3 7/3 43/15  
23 Linn Robin Andersen Lillestrøm & Omegn Presisjons 9/4 4/0 6/2 6/0 6/1 2/1 4/0 5/1 42/9  
24 Mona Christin Bruu Råde Pistollag 9/4 7/2 5/0 4/0 3/0 3/0 6/0 5/2 42/8  
25 Reidar Fjellengen Mysen Pistollag 6/3 6/0 6/1 7/0 3/0 3/0 7/2 4/2 42/8  
26 Vegard klemsdal Gjerdrum Pk 7/1 4/1 7/0 6/0 0/0 5/1 7/2 6/2 42/7  
27 Bent Karlsen Askim Pk 9/4 6/1 7/2 6/0 5/1 0/0 0/0 7/2 40/10  
28 Ravn Villtokt Mysen Pistollag 7/0 8/1 5/0 0/0 7/0 6/2 2/1 4/1 39/5  
29 May Hammersborg Mysen Pistollag 4/1 6/1 5/1 6/0 2/0 5/0 8/0 2/1 38/4  
30 Leon Delgado Gjerdrum Pk 6/2 2/1 6/3 7/1 2/0 6/1 5/2 3/0 37/10  
31 Jan Korsgaard Fredrikstad Pk 6/2 7/1 8/0 5/0 3/0 2/0 3/1 2/0 36/4  
32 Liss-Heidi Olsen Bodung Pk 5/0 2/0 5/2 3/0 2/0 6/1 6/0 6/1 35/4  
33 Kristoffer Andersson Mysen Pistollag 5/0 4/0 4/1 3/0 0/0 4/0 4/0 2/0 26/1  
34 Per Modahl Sarpsborg Pk 4/1 0/0 7/2 0/0 2/0 3/0 4/2 4/0 24/5  
35 Stian Øby Larsen Halden Pk 6/1 0/0 6/0 2/0 0/0 0/0 6/1 2/0 22/2  
           
Klasse RA Feltpistol  
1 Bjørnar Heitmann Halden Pk 9/6 12/3 12/2 10/0 9/5 8/5 10/6 10/4 80/31  
2 Lasse Hovd Bærum Pk 9/6 12/5 12/5 10/3 9/4 8/3 10/5 8/1 78/32  
3 Øyvind Johansen Mysen Pistollag 9/6 12/3 12/4 10/3 8/3 8/4 10/6 8/3 77/32  
4 Knut Egil Bakke Brumunddal Pistolkl. 9/6 12/2 12/4 8/1 8/3 8/2 10/4 10/3 77/25  
5 Johan Sand Halden Pk 9/6 12/2 12/1 10/1 8/2 8/2 10/3 8/4 77/21  
6 Dag Evert Borud Bærum Pk 9/6 12/5 10/4 10/4 7/1 8/6 10/6 10/4 76/36  
7 Evert A. Jonasen Halden Pk 9/6 12/3 10/3 9/1 8/3 8/4 10/6 10/4 76/30  
8 Tor Egil Hannestad Brumunddal Pistolkl. 9/5 12/2 12/2 9/1 7/3 8/3 8/4 10/2 75/22  
9 Odd Willy Aas Halden Pk 9/6 10/3 10/2 10/0 9/3 6/3 10/5 8/2 72/24  
10 Bjørge Jansen Sarpsborg Pk 9/6 8/3 12/3 10/2 6/1 8/4 10/3 8/4 71/26  
11 Knut Skotterud Norske Offiserers Pk 9/6 10/2 10/0 10/1 7/3 8/4 8/3 8/1 70/20  
12 Runar Ingerbretsen Oslo Komm.Tj.M. Skl 9/6 12/2 10/2 8/0 9/3 3/0 10/4 8/3 69/20  
13 Arne Sveen Rena Pistolkl. 6/4 10/0 12/2 8/0 5/1 6/2 8/4 8/2 63/15  
14 Anders Dingstad Askim Pk 9/5 10/0 8/1 8/0 5/0 5/1 8/3 4/0 57/10  
           
Klasse RB Feltpistol  
1 Robert Foss Mysen Pistollag 9/6 12/2 12/3 9/1 9/3 7/2 10/4 8/1 76/22  
2 Martin Bjerke Fredrikstad Sportsskyttere 9/6 12/0 12/2 9/0 8/2 6/2 8/2 10/2 74/16  
3 Kjell Suther Halden Pk 9/4 12/2 12/2 8/0 5/4 8/4 10/3 9/2 73/21  
4 Håvard Todal Oslo Komm.Tj.M. Skl 9/5 12/1 10/2 10/2 5/3 8/2 10/4 9/1 73/20  
5 Oddmund Fjerdingen Rømskog Pk 9/6 10/3 10/1 10/1 8/3 5/0 10/4 10/3 72/21  
6 Per Erik Bjurstrøm Nedre Eiker Pk 9/5 12/2 12/2 10/2 7/1 5/2 9/3 8/4 72/21  
7 Peder Brunken Elverum Pistolkl. 9/6 10/3 12/2 6/0 4/0 5/1 6/2 10/3 62/17  
8 Filip Vinæs Mysen Pistollag 9/6 10/2 6/1 6/0 7/2 6/4 10/1 6/2 60/18  
9 Torstein Johansen Fredrikstad Sportsskyttere 9/5 9/1 10/0 6/0 6/3 5/4 7/2 8/2 60/17  
10 Thorleif Haug Norske Officerers Pk 9/4 5/2 6/0 6/0 5/1 4/0 4/2 8/2 47/11  
           
Klasse RC Feltpistol  
1 Rune Johansen Askim Pk 9/5 10/1 10/3 10/1 9/3 6/3 10/4 9/3 73/23  
2 Anita Bjurstrøm Nedre Eiker Pk 9/6 10/4 12/4 8/0 7/0 8/3 10/5 7/3 71/25  
3 Arild Trobe Askim Pk 9/3 12/4 12/1 7/0 6/3 6/2 10/5 7/2 69/20  
4 Jan Iben Windt Halden Pk 9/5 12/1 10/2 5/1 5/2 8/2 10/2 8/5 67/20  
5 Rolf Dillevik Mysen Pistollag 9/4 12/3 8/0 8/0 5/0 5/1 8/4 9/0 64/12  
6 Per A Kulbraaten Lillestrøm & Omegn Presisjons 9/4 12/2 9/0 10/0 0/0 5/3 9/5 8/2 62/16  
7 Ole Morten Valø Askim Pk 9/4 11/3 12/0 0/0 5/2 6/4 10/2 8/1 61/16  
8 Arne Martinsen Askim Pk 9/4 9/1 7/2 9/1 4/0 7/2 8/4 6/1 59/15  
9 Thomas Wold Oslo Sporveiers Skl 9/4 10/2 12/2 6/0 5/1 2/0 5/2 9/2 58/13  
10 Dag V Torget Nittedal Sportskyttergruppe 9/3 4/1 4/1 10/2 3/0 6/2 9/4 6/1 51/14  
11 Kasper Kulbraaten Lillestrøm & Omegn Presisjons 9/4 4/0 12/1 4/0 2/0 4/0 10/2 4/0 49/7  
           
Klasse RD Feltpistol  
1 Jonas Einer Gjerdrum Pk 9/6 12/2 12/0 9/1 4/1 6/2 9/4 10/1 71/17  
2 Olaf Olsen Torp Mysen Pistollag 8/4 9/1 6/1 10/2 8/2 6/4 10/2 10/1 67/17  
3 Einar Nordèn Oslo Komm.Tj.M. Skl 9/4 12/4 12/2 10/4 3/0 5/0 7/3 8/1 66/18  
4 Bård Johansen Gjerdrum Pk 9/3 10/2 8/3 9/2 7/0 6/1 8/2 7/2 64/15  
5 Svenn Arne Hammersborg Mysen Pistollag 9/4 10/0 8/1 8/1 4/0 5/1 10/0 9/0 63/7  
6 Saeed Nazar Rømskog Pk 9/5 7/0 10/0 8/0 7/2 6/4 10/4 5/1 62/16  
7 Erik Stomperud Haugen Gjerdrum Pk 9/6 11/2 10/3 8/0 2/0 5/1 8/1 6/0 59/13  
8 Anders Martin Oslo Komm.Tj.M. Skl 9/5 10/3 12/3 7/0 4/1 3/1 8/2 5/0 58/15  
9 Roar Olsen Bærum Pk 9/5 12/3 6/1 7/1 4/1 7/2 6/2 6/2 57/17  
10 Gjermund Nygårdseter Kongsvinger Sp.Skyttere 9/4 4/1 9/2 9/1 5/2 7/1 7/6 0/0 50/17  
11 Vegard klemsdal Gjerdrum Pk 8/4 10/2 9/3 7/1 2/0 2/1 6/0 6/1 50/12  
12 Bente Karin Bruaseth Mysen Pistollag 9/2 4/0 6/0 6/1 7/0 5/3 7/0 5/1 49/7  
13 Ravn Villtokt Mysen Pistollag 9/0 6/0 8/0 7/1 4/0 5/0 7/3 3/0 49/4  
14 Petter Vinæs Mysen Pistollag 9/5 5/2 4/0 4/0 3/0 7/1 7/3 7/3 46/14  
15 Marius Wiklaksholm Halden Pk 9/3 5/1 10/0 4/1 4/0 2/1 6/2 6/2 46/10  
16 Liss-Heidi Olsen Bodung Pk 9/4 8/3 8/2 2/0 2/1 0/0 8/1 7/1 44/12  
17 Ole-Martin Løvaas Christiansen Tønsberg og Omegn Pk 7/3 5/1 9/0 4/0 6/2 3/0 6/0 2/1 42/7  
18 Kaspar Ystenes Mysen Pistollag 9/2 3/1 9/0 4/0 4/0 4/2 6/0 3/1 42/6  
19 Thomas Westin Mysen Pistollag 7/3 5/1 8/1 3/0 3/0 6/0 6/1 3/0 41/6  
20 Christin Johansen Askim Pk 9/3 4/0 3/0 4/0 4/0 6/0 4/1 6/0 40/4  
21 Kay-Vidar Andersen Lillestrøm & Omegn Presisjons 9/3 0/0 6/1 4/0 2/0 4/0 8/3 5/1 38/8  
22 Leon Delgado Gjerdrum Pk 7/2 7/0 4/1 2/0 2/0 4/1 8/1 3/0 37/5  
23 Linn Robin Andersen Lillestrøm & Omegn Presisjons 7/2 5/1 2/0 5/0 2/0 3/0 8/3 2/0 34/6  
24 Mona Christin Bruu Råde Pistollag 0/0 2/1 7/3 0/0 5/0 2/0 5/0 5/0 26/4  
25 Skade Villtokt Mysen Pistollag 6/0 5/0 4/0 2/0 5/1 2/0 2/0 0/0 26/1  
           
Klasse SP Feltpistol  
1 Johan Sand Halden Pk 8/5 10/1 10/1 9/1 6/2 7/3 9/3 8/0 67/16  
2 Anita Bjurstrøm Nedre Eiker Pk 8/5 10/1 10/1 9/3 7/2 7/2 9/3 5/0 65/17  
3 Olaf Olsen Torp Mysen Pistollag 8/3 10/4 10/3 7/1 8/5 7/3 9/4 5/2 64/25  
4 Oddmund Fjerdingen Rømskog Pk 8/4 10/3 10/1 9/2 6/2 4/2 7/3 9/1 63/18  
5 Knut Skotterud Norske Offiserers Pk 8/5 8/1 10/4 9/1 8/3 7/1 5/2 8/0 63/17  
6 Arne Sveen Rena Pistolkl. 8/4 10/2 10/1 6/1 3/1 7/5 9/3 9/0 62/17  
7 Terje Moen Fredrikstad Pk 8/4 8/1 10/2 8/1 8/0 6/2 9/4 5/1 62/15  
8 Ole Morten Valø Askim Pk 8/4 8/0 10/2 9/2 5/0 7/5 8/2 6/0 61/15  
9 Saeed Nazar Rømskog Pk 8/3 10/1 10/3 9/2 7/2 7/4 9/3 0/0 60/18  
10 Kjell Suther Halden Pk 8/4 6/1 8/0 8/1 8/4 3/1 9/2 7/1 57/14  
11 Anders Martin Oslo Komm.Tj.M. Skl 8/2 10/1 8/1 4/0 6/3 5/2 7/3 4/1 52/13  
12 Dag Ståle Strømstad Kongsvinger Sp.Skyttere 8/4 10/2 4/0 6/1 3/0 6/2 7/4 6/5 50/18  
13 Christin Johansen Askim Pk 6/2 8/0 8/1 9/1 3/0 7/3 5/1 4/0 50/8  
14 Tom V.G. Nilsen Bjørkelangen Pk 7/2 8/0 4/1 7/0 3/0 6/3 6/1 7/2 48/9  
15 Gjermund Nygårdseter Kongsvinger Sp.Skyttere 8/0 6/2 4/0 6/0 5/1 6/3 6/2 4/2 45/10  
16 Per Eidtang Råde Pistollag 8/3 7/0 7/1 6/0 4/1 5/2 6/2 2/0 45/9  
17 Kristoffer Andersson Mysen Pistollag 5/2 6/0 2/0 6/0 5/2 7/0 9/4 3/0 43/8  
18 May Hammersborg Mysen Pistollag 5/1 5/1 4/2 2/0 5/0 6/2 5/0 4/0 36/6  
19 Marit Takvannsbukt Rena Pistolkl. 8/3 4/2 2/0 2/0 4/0 4/2 8/2 2/0 34/9  
20 Erik Stomperud Haugen Gjerdrum Pk 8/3 4/0 5/1 8/0 0/0 3/2 3/0 2/1 33/7  
           
Klasse SR Feltpistol  
1 Knut Skotterud Norske Offiserers Pk 8/5 10/3 10/3 9/1 6/1 5/2 9/5 9/2 66/22  
2 Knut Egil Bakke Brumunddal Pistolkl. 8/4 10/3 10/1 7/0 6/3 7/4 9/4 9/1 66/20  
3 Lasse Hovd Bærum Pk 8/4 10/2 8/2 9/2 8/2 5/1 7/1 9/5 64/19  
4 Håvard Todal Oslo Komm.Tj.M. Skl 8/5 10/1 10/1 9/1 8/5 4/1 9/4 6/1 64/19  
5 Peder Bronken Elverum Pistolkl. 8/2 7/1 10/1 7/0 4/0 5/1 9/1 8/1 58/7  
6 Per Erik Bjurstrøm Nedre Eiker Pk 8/4 8/1 8/2 7/0 4/1 3/1 7/2 9/2 54/13  
7 Anita Bjurstrøm Nedre Eiker Pk 8/4 6/0 10/3 9/1 4/1 6/2 7/2 2/0 52/13  
8 Kjell Suther Halden Pk 8/2 4/0 8/1 6/0 6/0 5/1 9/2 3/1 49/7  
9 Petter Vinæs Mysen Pistollag 8/4 6/0 6/2 6/0 7/2 5/1 7/3 3/0 48/12  
10 Arne Sveen Rena Pistolkl. 8/4 8/1 8/1 3/0 5/3 6/2 5/2 2/1 45/14  
11 Kaspar Ystenes Mysen Pistollag 8/3 6/2 7/1 5/0 2/1 5/1 6/3 6/0 45/11  
12 Pawel Slepietowski Mysen Pistollag 8/1 2/1 5/0 0/0 3/0 5/1 4/1 4/1 31/5  
13 Leon Delgado Gjerdrum Pk 3/0 3/1 2/0 0/0 2/0 0/0 4/1 0/0 14/2  
           
Klasse M1 Feltpistol  
1 Bjørnar Heitmann Halden Pk 8/4 10/2 10/3 9/2 8/2 7/2 9/5 9/1 70/21  
2 Erik Langebeck Fredrikstad Pk 8/4 10/0 10/1 9/2 8/1 7/4 9/2 9/2 70/16  
3 Johan Sand Halden Pk 8/5 10/1 10/0 8/2 8/4 7/4 9/5 9/2 69/23  
4 Filip Vinæs Mysen Pistollag 8/5 10/2 10/3 9/2 7/0 7/4 9/4 9/1 69/21  
5 Øyvind Johansen Mysen Pistollag 8/5 10/3 10/3 9/3 8/3 7/5 9/4 7/3 68/29  
6 Evert A Jonasen Halden Pk 8/5 10/3 10/4 9/3 6/1 7/2 9/4 9/3 68/25  
7 Stian Langebeck Fredrikstad Pk 8/5 8/0 10/2 8/0 8/1 7/4 9/3 9/2 67/17  
8 Torstein Johansen Fredrikstad Sportsskyttere 8/4 9/2 8/3 9/2 8/2 7/2 9/2 8/1 66/18  
9 Rune Johansen Askim Pk 8/3 10/1 10/1 9/1 6/1 7/5 9/2 7/1 66/15  
10 Ole Petter Pettersen Sarpsborg Pk 8/5 10/3 10/2 9/3 8/2 6/4 7/4 7/1 65/24  
11 Thomas Wold Oslo Sporveiers Skl 8/5 8/0 10/1 9/2 6/0 7/1 8/1 8/3 64/13  
12 Jan Iben Windt Halden Pk 8/4 10/2 10/4 7/1 5/2 7/2 9/5 7/3 63/23  
13 Robert Foss Mysen Pistollag 8/4 10/3 10/1 7/2 8/2 5/2 6/1 5/0 59/15  
14 Arild Trobe Askim Pk 8/4 4/1 10/2 9/2 3/2 6/2 9/2 9/3 58/18  
15 Per Erik Bjurstrøm Nedre Eiker Pk 8/5 10/2 6/1 9/1 7/0 7/3 6/3 4/0 57/15  
16 Oddmund Fjerdingen Rømskog Pk 8/4 10/1 8/1 9/2 0/0 7/2 6/1 9/1 57/12  
17 Terje Moen Fredrikstad Pk 8/4 10/1 6/1 9/3 0/0 7/2 7/2 7/3 54/16  
18 Bjørn Lauritzen Bodung Pk 8/3 7/2 6/0 9/3 4/1 6/1 7/3 7/1 54/14  
19 Jonas Einer Gjerdrum Pk 7/2 8/1 9/2 10/2 2/0 4/3 5/2 7/2 52/14  
20 Sture Smidt Moss Pk 7/4 10/2 6/0 7/1 6/1 4/1 7/2 5/0 52/11  
21 Vegard klemsdal Gjerdrum Pk 8/3 4/0 7/2 8/0 2/0 7/3 8/1 7/2 51/11  
22 Anita Bjurstrøm Nedre Eiker Pk 8/3 8/1 6/0 8/1 2/0 6/2 9/4 4/0 51/11  
23 Bård Johansen Gjerdrum Pk 7/3 9/2 10/1 5/1 3/0 7/2 6/0 3/2 50/11  
24 Kaspar Ystenes Mysen Pistollag 8/4 6/1 5/1 6/1 6/2 4/1 6/2 6/2 47/14  
25 Svenn Arne Hammersborg Mysen Pistollag 8/4 6/0 5/1 6/0 0/0 7/3 7/2 8/2 47/12  
26 Bent Karlsen Askim Pk 8/4 10/1 8/3 8/0 2/0 5/1 2/1 3/1 46/11  
27 Jørgen Helgestad Askim Pk 8/1 9/1 5/0 8/0 0/0 5/1 5/2 5/2 45/7  
28 Arne Martinsen Askim Pk 8/3 6/2 5/0 5/1 3/1 3/1 6/1 7/0 43/9  
29 Thomas Westin Mysen Pistollag 8/5 4/0 8/1 2/1 0/0 3/1 8/0 6/1 39/9  
30 Knut Aarum Askim Pk 7/2 4/0 4/0 4/0 3/1 4/0 5/2 7/1 38/6  
31 Leon Delgado Gjerdrum Pk 4/1 6/1 4/2 4/0 0/0 5/0 5/2 3/0 31/6  
32 Petter Vinæs Mysen Pistollag 8/3 2/1 0/0 5/1 3/0 3/1 5/1 2/0 28/7  
  Runar Ingerbretsen Oslo Komm.Tj.M. Skl 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 DNS
           
Klasse M2 Feltpistol  
1 Evert A Jonasen Halden Pk 8/5 10/1 10/3 9/2 7/1 6/2 9/4 7/1 66/19  
2 Filip Vinæs Mysen Pistollag 8/5 8/0 10/0 9/2 8/2 7/4 8/3 7/2 65/18  
3 Knut Egil Bakke Brumunddal Pistolkl. 8/4 10/2 8/1 9/2 8/4 7/4 9/4 5/0 64/21  
4 Håvard Todal Oslo Komm.Tj.M. Skl 8/4 8/1 10/2 9/1 6/0 7/4 9/3 7/2 64/17  
5 Øyvind Johansen Mysen Pistollag 8/5 10/2 8/1 7/2 8/4 5/4 9/3 7/2 62/23  
6 Rune Johansen Askim Pk 8/4 8/2 8/3 9/2 6/2 7/2 8/0 8/1 62/16  
7 Thomas Wold Oslo Sporveiers Skl 7/0 10/2 8/1 9/1 5/1 7/4 8/2 8/1 62/12  
8 Jan Iben Windt Halden Pk 8/4 10/1 10/1 9/1 4/0 7/0 9/2 5/0 62/9  
9 Martin Bjerke Fredrikstad Sportsskyttere 8/4 10/3 10/4 9/2 6/3 7/5 6/1 4/1 60/23  
10 Tor Egil Hannestad Brumunddal Pistolkl. 8/5 10/3 8/2 9/1 6/1 7/2 9/3 2/0 59/17  
11 Ole Petter Pettersen Sarpsborg Pk 7/2 8/2 10/3 9/1 7/0 3/1 7/3 7/2 58/14  
12 Per Erik Bjurstrøm Nedre Eiker Pk 8/4 10/1 6/0 8/1 6/1 7/3 7/3 5/0 57/13  
13 Bjørnar Heitmann Halden Pk 6/4 10/0 6/0 9/1 6/0 4/2 9/4 6/2 56/13  
14 Svenn Arne Hammersborg Mysen Pistollag 8/2 8/0 6/1 8/0 4/2 4/1 9/1 8/2 55/9  
15 Bent Karlsen Askim Pk 8/3 7/2 6/1 9/1 6/1 6/2 7/0 5/3 54/13  
16 Torstein Johansen Fredrikstad Sportsskyttere 5/3 8/2 7/1 9/1 8/2 4/2 7/2 4/1 52/14  
17 Arne Martinsen Askim Pk 8/3 8/2 7/2 6/1 4/2 4/2 9/0 5/1 51/13  
18 Arild Trobe Askim Pk 8/3 7/1 8/0 9/2 2/0 5/0 8/1 3/0 50/7  
19 Jonas Einer Gjerdrum Pk 0/0 8/1 6/2 8/1 4/0 4/1 8/3 9/3 47/11  
20 Olaf Olsen Torp Mysen Pistollag 8/4 8/0 8/1 6/0 2/0 5/2 6/0 4/0 47/7  
21 Erik Stomperud Haugen Gjerdrum Pk 6/3 4/0 6/0 4/1 6/1 7/3 6/1 5/1 44/10  
22 Bård Johansen Gjerdrum Pk 8/4 6/2 6/1 6/0 3/0 6/1 7/0 2/0 44/8  
23 Bjørn Lauritzen Bodung Pk 8/2 5/2 6/1 6/2 5/1 3/2 6/3 0/0 39/13  
24 Vegard klemsdal Gjerdrum Pk 7/2 8/0 7/0 4/0 0/0 4/1 4/1 2/0 36/4