Stevne : Åpent stevne                    
  Program : Hurtig 7FGMRSPSR                    
  Arrangør : Mysen Pistollag                    
  Dato : 19.06.2016                    
  Sted:  Korterudmyra                    
  Stevnenr : 1601036                    
  Elektronikk : nei                    
  Stevneleder/dommer : Øyvind Johansen                    
  Dommere/El-Dommere : Hans Brataas                    
  Antall deltakere : 84                    
  Premiering / Premiegrunnlag C                    
                         
  Hurtig Fin                      
                         
  Klasse B                      
1 Espen Mostad FSS 95 96 92 90 90 89   552    
2 Morten Ringkilen MPL 93 90 93 94 90 89   549    
3 Anders Lund SPK 83 82 89 88 86 87   515    
                         
  Klasse C                      
1 Evert Jonassen HPK 98 97 95 92 92 92   566    
2 Hans Brataas MPL 86 88 90 91 84 86   525 8  
3 Øyvind Johansen MPL 92 93 94 95 61 90   525 7  
4 Rolf Dillevik MPL 80 79 84 88 82 80   493    
5 Filip Vinæs MPL 78 78 80 82 74 70   462    
6 Pål Brakken FSS 82 86 66 66 69 70   439    
                         
  Klasse D                      
1 Reidar Fjellengen MPL 86 87 76 76 82 83   490    
2 Lasse Pedersen MPL 88 87 80 81 70 70   476    
3 Kjell Suthr HPK 80 80 70 69 70 75   444    
4 Finn Halvorsen MPL 70 71 65 65 68 68   407    
5 Svenn Arne Hammersborg MPL 70 71 80 79 40 42   382    
6 Marianne Halvorsen MPL 65 68 65 67 70 41   376    
7 Ole A Olsen HPK 66 60 50 57 40 39   312    
8 Arild Hansen MPL 35 38 50 53 51 52   279    
                         
  Hurtig Grov                      
                         
  Klasse C                      
1 Espen Mostad FSS 90 94 94 94 85 80   537    
2 Anders Lund SPK 88 88 82 82 85 90   515    
3 Rolf Dillevik MPL 86 86 88 87 75 75   497    
                         
  Klasse D                      
1 Pål Brakken MPL 67 68 50 68 80 72   405    
                         
  Hurtig Militær                      
                         
  Klasse C                      
1 Evert Jonassen HPK 93 94 95 95 88 88   553    
2 Johan Sand HPK 92 93 93 93 84 83   538    
3 Svein Nesje OPK 84 83 87 88 90 88   520    
.                        
  Klasse D                      
1 Erik Langebeck FPK 90 89 87 88 89 89   532    
2 Pål Brakken MPL 80 81 78 79 81 82   481    
3 Anders Lund SPK 85 84 80 81 70 73   473    
4 Espen Mostad FSS 80 79 75 73 70 75   452    
5 Marianne Halvorsen MPL 80 81 70 76 60 68   435    
6 Andreas Lea FSS 69 70 65 65 61 61   391    
7 Kjell Suthr HPK 67 68 47 47 51 51   331    
8 Thomas Wold OSSL 47 48 60 61 48 48   312    
9 Arild Hansen MPL 41 42 52 53 41 42   271    
10 Svenn Arne Hammersborg MPL 50 51 34 32 38 39   244    
11 Finn Halvorsen MPL 39 40 43 44 38 39   243    
                         
  Hurtig Revolver Kretsmesterskap                    
                         
  Klasse C                      
1 Evert Jonassen HPK 92 92 96 97 92 93   562   GULL
2 Johan Sand HPK 93 94 94 95 88 89   553 12 SØLV
3 Morten Ringkilen MPL 88 89 94 94 94 94   553 10 BRONSE
4 Jan Erik Brandbu MPL 91 92 89 89 87 87   535    
5 Filip Vinæs MPL 89 90 84 85 88 88   524    
6 Øyvind Johansen MPL 91 92 89 90 79 80   521    
7 Anders Lund SPK 92 93 89 89 78 79   520    
8 Hans Brataas MPL 89 89 83 84 67 68   480    
                         
  Klasse D                      
1 Erik Langebeck FPK 85 85 88 88 86 86   518    
2 Finn Halvorsen MPL 90 90 86 87 82 82   517    
3 Marianne Halvorsen MPL 86 86 77 77 78 79   483   GULL
4 Svenn Arne Hammersborg MPL 79 79 80 79 78 79   474    
5 Thomas Wold OSSL 83 83 82 82 71 71   472    
6 Ole A Olsen HPK 85 84 79 80 58 59   445    
7 Bente-Karin Bruaseth MPL 79 80 81 81 52 52   425    
8 Kjell Suthr HPK 63 63 70 71 75 74   416    
9 Kaspar Ystenes MPL 57 57 75 75 51 52   367    
10 Lasse Pedersen MPL 68 68 70 70 40 41   357    
11 Martin Melleby FSS 40 40 40 40 30 30   220    
12 May Hammersborg MPL 10 10 20 21 15 16   92    
                         
                         
   Lag Åpen Klasse                      
1 Halden Pk GULL                    
  Bjørnar Heitman                 542    
  Johan Sand                 553    
  Evert Jonassen                 562    
                    1657.    
2 Mysen Pistollag 1                      
  Øyvind Johansen                 521    
  Filip Vinæs                 524    
  Jan Erik Brandbu                 535    
                    1580.    
3 Mysen Pistollag 2                      
  Lasse Pedersen                 357    
  Hans Brataas                 480    
  Finn Halvorsen                 517    
                    1354.    
  Lag Kvinner GULL                    
1 Mysen Pistollag                       
  Bente-Karin Bruaseth                 425    
  May Hammersborg                 483    
  Marianne Halvorsen                 92    
                    1000.    
  Hurtig Spesialpistol                      
                         
  Klasse C                      
1 Johan Sand HPK 91 92 92 93 90 90   548    
2 Thomas Wold OSSL 93 93 92 93 80 80   531    
3 Espen Mostad FSS 90 90 85 86 84 84   519    
                         
  Klasse D                      
1 Finn Halvorsen MPL 90 90 85 86 90 91   532    
2 Anders Lund SPK 92 93 82 82 87 87   523    
3 Marianne Halvorsen MPL 70 71 87 88 78 78   472    
4 Lasse Pedersen MPL 81 81 82 81 68 68   461    
5 Svenn Arne Hammersborg MPL 73 73 68 68 74 74   430 4  
6 Ole A Olsen HPK 66 67 84 84 64 65   430 2  
                         
  Hurtig Spesialrevolver Kretsmesterskap                    
                         
  Klasse C                      
1 Evert Jonassen HPK 90 90 95 95 87 88   545   GULL
2 Bjørnar Heitman HPK 90 90 89 89 88 88   534   SØLV
3 Morten Ringkilen MPL 85 86 89 89 86 85   520   BRONSE
4 Filip Vinæs MPL 87 87 85 85 86 87   517    
5 Hans Brataas MPL 87 87 89 89 81 82   515    
6 Øyvind Johansen MPL 84 84 90 91 82 82   513 9  
7 Jan Erik Brandbu MPL 85 85 87 88 84 84   513 3  
8 Johan Sand HPK 87 87 88 89 73 74   498    
                         
  Klasse D                      
1 Anders Lund SPK 89 89 82 82 73 73   488    
2 Thomas Wold OSSL 86 87 82 82 72 72   481    
3 Svein Nesje OPK 74 75 73 73 78 79   452    
4 Marianne Halvorsen MPL 75 75 80 81 66 67   444   GULL
5 Svenn Arne Hammersborg MPL 64 65 69 69 72 73   412    
6 Kjell Suthr HPK 58 59 67 68 60 61   373    
7 Lasse Pedersen MPL 46 46 65 66 57 57   337    
8 Finn Halvorsen MPL 50 50 60 61 40 40   301    
9 Bente-Karin Bruaseth MPL 33 34 55 56 46 47   271    
10 Kaspar Ystenes MPL 38 39 59 60 30 30   256    
11 May Hammersborg MPL 16 17 10 11 23 24   101    
                         
                         
  Lag Åpen klasse                      
1 Halden Pk GULL                    
  Bjørnar Heitman                 534    
  Johan Sand                 498    
  Evert Jonassen                 545    
.                   1577.    
2 Mysen Pistollag 1                      
  Øyvind Johansen                 513    
  Filip Vinæs                 517    
  Jan Erik Brandbu                 513    
.                   1543.    
3 Mysen Pistollag 2                      
  Lasse Pedersen                 337    
  Hans Brataas                 515    
  Finn Halvorsen                 301    
.                   1193.    
  Lag Kvinner                      
1 Mysen Pistollag GULL                    
  Marianne Halvorsen                 444    
  May Hammersborg                 101    
  Bente-Karin Bruaseth                 271    
                    816