Klasse Ungdom 40 Skudd
1 Mattis Hembre Bærum Pk  95  91  90  88 364 4*
2 Ludvik Hembre Bærum Pk  90  91  90  90 361 4*
3 Erik Eknes Kongsberg Pk  85  90  90  84 349 3*
4 Ann Helen Aune Mysen Pistollag  86  87  83  83 339 1*
5 Jenny Hervard Bærum Pk  83  85  78  85 331 2*
6 Forren Fredrik Berg Oppdal Pk  82  79  80  84 325 7*
7 Oscar Torkildsen Brodahl Oslo Pk  82  76  78  79 315 3*
8 Sondre Holm Carlsen Luster Sportskyttarlag  80  70  75  90 315 2*
9 Anniken Årvik Halden Pk  73  75  80  75 303 0*
10 Catharina Granhus Trondhjems Pk  78  79  67  77 301 1*
11 Atirat Hanphum Mysen Pistollag  64  71  74  75 284 0*
           
Klasse Jr. kvinner 40 Skudd
1 Trude Johansen Mysen Pistollag  92  88  93  89 362 5*
2 Thea Christine Haarberg Ørn Sportsforening  84  87  90  81 342 5*
3 Loise Olsen Mysen Pistollag  67  62  63  72 264 1*
4 Lise-Marie Nygård Olsen Halden Pk  33  11  44 0*
           
Klasse V50 40 Skudd
1 Ole Morten Valø Askim Pk  84  89  93  92 358 5*
2 Jonny Skevik Nedre Eiker Pk  92  87  85  93 357 7*
3 Roald Stallemo Kristiansand Pk  89  89  89  90 357 4*
4 Morten Eriksen Aron Skytterklubb  88  86  90  93 357 3*
5 Peder Sperstad Bærum Pk  90  85  90  88 353 4*
6 Thorbjørn Johansen Stange Sportsskyttere  89  92  86  86 353 4*
7 Erik Sveum Aron Skytterklubb  84  91  91  86 352 3*
8 Anders Egil Lund Sarpsborg Pk  86  91  89  85 351 3*
9 Anders Dingstad Askim Pk  88  87  90  85 350 4*
10 Per-Gunnar Andreassen Kisen MSL  86  90  87  87 350 1*
11 Morten Ringkilen Mysen Pistollag  86  87  90  82 345 4*
12 Øyvind Johansen Mysen Pistollag  88  83  87  85 343 3*
13 Geir Ove Næss Aron Skytterklubb  87  88  84  84 343 3*
14 Roger Carlsen Luster Sportskyttarlag  84  88  83  86 341 3*
15 Geir Udnæs Sarpsborg Pk  83  85  84  88 340 4*
16 Øyvind Aurstad Steinkjer Pk  84  87  82  86 339 3*
17 Arne Sandstøl Sandnes Pk  79  81  87  87 334 3*
18 Dag Pettersen Mysen Pistollag  86  84  79  85 334 1*
19 Rune Finstad Oslo Komm.Tj.M. Skl  87  83  84  79 333 3*
20 Svein Nesje Oslo Pk  82  82  81  86 331 1*
21 Tore Engemoen Hamar IL  77  77  80  85 319 2*
22 Wenche Solbakken Aron Skytterklubb  81  77  83  78 319 1*
23 Hugo Haug Oslo Komm.Tj.M. Skl  80  72  81  79 312 1*
24 Morten Garmo Porsgrunn Pk  77  72  77  84 310 1*
25 John Henry Edvardsen Aron Skytterklubb  75  73  77  81 306 0*
26 Melvin Teigen Oslo Komm.Tj.M. Skl  74  76  71  84 305 2*
27 Tore Viggo Martinsen Sarpsborg Pk  71  63  73  66 273 1*
  Per Haugnes Kristiansund Pk DNS 0*  
  Ståle Waagbø Stavanger Pk DNS 0*  
           
Klasse V60 40 Skudd
1 Tom Lauritzen Bodø SSK  90  93  96  87 366 6*
2 Rune Hammer Aron Skytterklubb  92  90  92  92 366 3*
3 Frank Haugland Oppegård Skl  91  88  93  90 362 5*
4 Helge Olden Ørland Pk  89  87  92  90 358 3*
5 Hans Olav Bjelvin Mo Pk  84  87  91  92 354 4*
6 Arnt Olav Flønes Stavanger Pk  90  90  86  87 353 5*
7 Bjørge Jansen Sarpsborg Pk  86  90  92  85 353 4*
8 Terje Storholt Oslo Pk  83  90  85  92 350 2*
9 Alf Magne Heskja Åsane Pk  86  88  89  85 348 2*
10 Ove Eugen Horgen Bærum Pk  92  82  88  84 346 4*
11 Odd Willy Aas Sarpsborg Pk  76  89  87  91 343 4*
12 Bergsvein Bårdstu Kisen MSL  87  84  80  88 339 5*
13 Tor Kristiansen Aron Skytterklubb  74  83  82  90 329 3*
14 Andreas Tømmerbakke Bærum Pk  84  83  81  81 329 3*
15 Helge Talberg Mysen Pistollag  76  79  78  84 317 5*
16 Petter Kristoffersen Ørn Sportsforening  82  74  75  72 303 0*
           
Klasse V70 40 Skudd
1 Tor Inge Brokjøb Stavanger Pk  88  89  92  91 360 4*
2 Asmund Broks Farris Sportskyttere  94  86  88  88 356 5*
3 Marianne Mysen Mysen Pistollag  86  89  85  84 344 5*
4 Gunnar Langø Tromsø Pk  88  83  88  84 343 2*
5 Reidar Fjellengen Mysen Pistollag  90  86  81  84 341 3*
6 Bjørn Hervard Bærum Pk  87  83  82  84 336 2*
7 Jan Kongsjorden Numedal SSK -   85  85  85  79 334 3*
8 Tore Østvold Aron Skytterklubb  82  77  86  89 334 1*
9 Petter Røsok Sarpsborg Pk  79  82  83  86 330 2*
10 Per Martin Marum Trondhjems Pk  85  83  79  73 320 3*
11 Willy Klette Oppegård Skl  70  79  80  80 309 1*
12 Rolf Dillevik Mysen Pistollag  78  71  82  77 308 1*
13 Roy Ingar Nilssen Mysen Pistollag  64  68  69  63 264 0*
           
Klasse Kvinner 40 Skudd
1 Ingeborg Gran Steinkjer Pk  94  96  93  90 373 12*
2 Siv Marit Løvhaug Dokka Pk  93  91  94  94 372 8*
3 Anne Mette Sæteren Bærum Pk  93  90  93  92 368 7*
4 Gunn Heidi Sønsterud Haugen Numedal SSK -   94  92  90  92 368 6*
5 Liv Jortveit Rauland Pk  89  87  91  96 363 8*
6 Linn Iren Flaate Stavanger Pk  92  88  92  91 363 7*
7 Veronika Aune Mysen Pistollag  89  92  90  92 363 4*
8 Elisabeth Lotsberg Lillestrøm & Omegn Presisjons  90  89  93  89 361 8*
9 Hilde Holter Stavanger Pk  89  94  91  87 361 5*
10 Julie Loen Ørn Sportsforening  88  90  87  91 356 4*
11 Aina E Flørli Sandnes Pk  89  88  94  83 354 3*
12 Britt Elena Wollan Støren SSK  87  88  86  93 354 2*
13 Målfrid Vannebo Numedal SSK -   88  89  89  82 348 2*
14 Hanne Pedersen Hopstad Støren SSK  83  86  86  85 340 2*
15 Talin Michelle Vartivarian Oslo Komm.Tj.M. Skl  84  85  87  80 336 1*
16 May Caroline Borgaas Mysen Pistollag  77  84  89  85 335 4*
17 Anne Grethe Rendalsvik Mysen Pistollag  87  83  83  77 330 1*
18 Hilde Hornslien Rustad Oslo Pk  84  82  79  82 327 4*
19 Liv Ingrid Kavli Oslo Pk  79  78  83  87 327 2*
20 Karoline Vesterdal Steinkjer Pk  79  78  82  80 319 1*
21 Tone Kopås Numedal SSK -   80  77  82  74 313 2*
22 Kari Hansen Muri Oslo Feltskyttere  70  84  80  74 308 3*
23 Kjersti Sandvik Steinkjer Pk  70  75  66  75 286 1*
24 Siri Vaggen Kanedal Oslo Pk  71  72  69  66 278 0*
  Ann Kristin Tegle Stavanger Pk DSQ 0*  
           
Klasse Menn 60 Skudd
1 Pål Hembre Bærum Pk  95  92  94  95  97  94 567 12*
2 Ole-Harald Aas Porsgrunn Pk  94  92  95  96  94  93 564 14*
3 Eirik Sjemmedal Ekeberg Aron Skytterklubb  95  91  94  92  95  96 563 17*
4 Thomas Sverdrup Ørn Sportsforening  96  94  90  93  96  91 560 11*
5 Morgan Bunes Bærum Pk  93  96  89  93  93  93 557 10*
6 Johan Nicholay Haarberg Ørn Sportsforening  93  97  87  95  95  90 557 8*
7 Roar Hembre Trondhjems Pk  94  94  94  95  90  90 557 7*
8 Terje Arnesen Aron Skytterklubb  89  93  87  96  94  97 556 10*
9 Tord Esten Murbreck Hamar IL  95  92  93  93  88  93 554 11*
10 Kenneth Eik Stavanger Pk  92  90  94  88  94  96 554 10*
11 Asle Frantzen Bergen Pk  92  91  94  94  91  92 554 8*
12 Geir Ove Nyjordet Lillestrøm & Omegn Presisjons  96  92  93  91  93  86 551 12*
13 Terje Olsen Ørn Sportsforening  90  93  92  90  92  93 550 13*
14 Ingar Wold Bærum Pk  91  90  93  91  93  91 549 7*
15 Hallgeir Vågenes Åsane Pk  94  87  90  91  92  93 547 12*
16 Morten Halvorsen Lillestrøm & Omegn Presisjons  92  91  89  98  85  92 547 8*
17 Bjørn Martin Bruun Trondhjems Pk  90  90  90  92  92  93 547 6*
18 Lasse Hovd Bærum Pk  96  90  92  92  88  88 546 7*
19 Einar Morten Landsem Støren SSK  93  93  89  88  94  88 545 8*
20 Ole Henning Fjeld Namnå Pistolkl.  87  89  89  93  94  93 545 5*
21 Jon Andersen Aron Skytterklubb  91  86  91  91  95  90 544 9*
22 Ole Richard Tangen Aron Skytterklubb  90  93  85  93  93  88 542 8*
23 Roar Haugan Støren SSK  85  87  89  93  95  93 542 5*
24 Bjørn Langseth Namnå Pistolkl.  87  90  85  93  90  96 541 11*
25 Eldar Danielsen Trondhjems Pk  91  90  93  92  90  85 541 11*
26 Frank Lien Ringerike Pk  94  88  93  86  92  88 541 6*
27 Morten Rustad Lillestrøm & Omegn Presisjons  90  87  90  93  85  92 537 5*
28 Henning Kihle Grenland Pistolkl.  89  93  86  87  86  95 536 8*
29 Knut Fornes Sitter IL  92  90  93  89  88  84 536 8*
30 Mikkel Bast Aron Skytterklubb  92  91  91  87  91  84 536 3*
31 Pål Martin Kvalsvik Vigra Og Valderøy Pk  91  86  88  92  87  89 533 7*
32 Lars Kanedal Oslo Pk  89  87  96  87  90  82 531 5*
33 Michael Strøm Sitter IL  87  84  87  92  89  89 528 2*
34 Stian Andersen Trondhjems Pk  90  85  87  89  85  91 527 8*
35 Viggo Olden Ørland Pk  90  87  87  85  89  89 527 7*
36 Hans Petter Norland Lillestrøm & Omegn Presisjons  89  91  86  83  86  90 525 2*
37 Petter Aas Porsgrunn Pk  91  91  91  84  84  82 523 8*
38 Filip Vinæs Mysen Pistollag  84  91  87  86  91  84 523 5*
39 Obelix Barbala Trondhjems Pk  86  88  89  92  85  83 523 4*
40 Eivind Hegna Lillestrøm & Omegn Presisjons  81  88  89  85  87  91 521 3*
41 Pål Erik Jensen Aron Skytterklubb  89  85  84  87  86  90 521 3*
42 Espen Mostad Fredrikstad Sportsskyttere  89  87  84  91  86  83 520 1*
43 Roy Strøm Sitter IL  94  85  87  81  86  86 519 5*
44 Tore Stensby Hamar IL  90  85  89  87  84  84 519 5*
45 Sander Hillestad Fredrikstad Sportsskyttere  87  90  81  87  92  82 519 4*
46 Knut Gundersen Sarpsborg Pk  82  86  87  87  87  86 515 4*
47 Arild Inge Wolland Støren SSK  85  84  90  88  89  77 513 3*
48 Thor I. Jacobsen Stavanger Pk  81  79  82  89  88  92 511 3*
49 Jan Berthin Tønnessen Kristiansand Pk  89  82  85  79  91  83 509 3*
50 Hans Brataas Mysen Pistollag  84  81  87  89  84  81 506 1*
51 Oddvar Norland Stavanger Pk  80  82  88  89  81  84 504 2*
52 Kenneth Pedersen Hopstad Støren SSK  90  88  75  82  82  82 499 5*
53 Ole Martin Grønås Bodø SSK  83  84  81  79  84  80 491 4*
54 John Arne Singsåsmo Støren SSK  77  81  80  84  80  88 490 4*
55 Kjetil Risåsen Bærum Pk  80  75  80  82  81  85 483 3*
56 Hans Christian Granhus Trondhjems Pk  89  78  75  75  79  77 473 4*
57 Torgeir Berg Svendsen Oslo Pk  74  73  73  66  78  72 436 2*
  Bjørn Kristensen Askim Pk DNS 0*  
  Aslak Dueskar Ørland Pk DNS 0*  
  Lasse Nedreberg Stryn Pk DNS 0*  
           
Klasse Menn SH1 60 Skudd
1 Asbjørn Nikolaisen Bodø SSK  93  90  89  81  82  84 519 7*
2 Mats Økland Stavanger Pk  85  82  81  80  76  91 495 4*
           
Klasse Jr. menn 60 Skudd
1 Christoffer Robin Hovd Bærum Pk  93  96  93  88  90  91 551 5*
2 Kristian Engen Mysen Pistollag  89  90  89  90  90  81 529 6*
3 Adrian Gran Steinkjer Pk  82  88  83  89  87  86 515 3*
4 Bendik Enger Mysen Pistollag  84  82  84  88  88  86 512 3*
5 Sebastian Halle Stavanger Pk  84  84  82  88  88  85 511 6*
6 Sebastian Bach Støren SSK  82  79  83  88  87  86 505 6*
7 Henrik Gundersen Sarpsborg Pk  85  84  88  83  80  81 501 5*
8 Johannes Eknes Kongsberg Pk  82  87  80  87  82  83 501 1*
9 Roy Gunnar Johansen Mysen Pistollag  82  78  72  91  87  83 493 5*
10 Julian Sandhøfer Sitter IL  80  73  91  85  85  77 491 3*
11 Marius Strøm Sitter IL  83  75  89  80  79  83 489 2*
12 Glenn Arne Garmo Porsgrunn Pk  79  81  82  82  85  78 487 5*
           
Finaler
           
Klasse Jr. kvinner Finaleserie  
1 Trude Johansen Mysen Pistollag  27.2  28.7  20.3  16.7  19.6  16.3  20.7  18.3  18.3 186.1  
2 Thea Christine Haarberg Ørn Sportsforening  28.7  22.8  17.8  17.9  16.7  18.4  17.0  19.8  17.4 176.5  
3 Loise Olsen Mysen Pistollag  22.7  23.2  10.6  10.4  12.5  17.4  18.2  17.2   0.0 132.2  
4 Lise-Marie Nygård Olsen Halden Pk   0.0   3.4   0.0   0.0   0.0   3.8   3.1   0.0   0.0 10.3  
           
Klasse Kvinner Finaleserie  
1 Gunn Heidi S.Haugen Numedal SSK -   27.7  29.9  19.0  20.5  18.8  18.1  20.4  18.4  17.6 190.4  
2 Siv Marit Løvhaug Dokka Pk  29.4  27.6  17.5  19.3  20.4  19.5  19.1  17.2  18.5 188.5  
3 Ingeborg Gran Steinkjer Pk  27.0  28.1  18.5  19.8  19.7  17.6  19.6  16.4   0.0 166.7  
4 Elisabeth Lotsberg Lillestrøm & Omegn Presisjons  25.3  27.8  20.2  19.6  20.8  17.2  16.9   0.0   0.0 147.8  
5 Linn Iren Flaate Stavanger Pk  29.5  26.8  16.7  18.6  19.2  18.6   0.0   0.0   0.0 129.4  
6 Anne Mette Sæteren Bærum Pk  29.4  27.6  18.3  17.5  17.7   0.0   0.0   0.0   0.0 110.5  
7 Veronika Aune Mysen Pistollag  27.8  27.9  18.0  16.4   0.0   0.0   0.0   0.0   0.0 90.1  
8 Liv Jortveit Rauland Pk  27.4  24.4  20.5   0.0   0.0   0.0   0.0   0.0   0.0 72.3  
           
Klasse Menn Finaleserie  
1 Pål Hembre Bærum Pk  28.4  26.8  20.1  20.3  20.3  20.3  20.3  19.3  20.9 196.7  
2 Eirik S.Ekeberg Aron Skytterklubb  30.1  27.7  20.1  19.5  20.1  19.2  19.8  19.3  18.2 194.0  
3 Ole-Harald Aas Porsgrunn Pk  29.3  28.1  19.0  18.2  19.6  19.4  19.7  19.3   0.0 172.6  
4 Johan Nicholay Haarberg Ørn Sportsforening  26.8  27.2  21.0  19.0  19.2  17.7  19.5   0.0   0.0 150.4  
5 Roar Hembre Trondhjems Pk  27.5  30.1  17.8  18.1  18.4  15.5   0.0   0.0   0.0 127.4  
6 Thomas Sverdrup Ørn Sportsforening  25.6  28.8  18.7  19.4  18.9   0.0   0.0   0.0   0.0 111.4  
7 Terje Arnesen Aron Skytterklubb  27.9  27.1  15.5  20.0   0.0   0.0   0.0   0.0   0.0 90.5  
8 Morgan Bunes Bærum Pk  21.9  29.3  17.7   0.0   0.0   0.0   0.0   0.0   0.0 68.9  
           
Klasse Jr. menn Finaleserie  
1 Christoffer Robin Hovd Bærum Pk  28.7  28.8  18.5  20.0  19.6  19.5  18.8  18.6  19.4 191.9  
2 Adrian Gran Steinkjer Pk  29.4  29.4  17.5  19.7  18.7  19.8  18.1  17.4  18.0 188.0  
3 Kristian Engen Mysen Pistollag  24.4  29.3  20.3  16.3  18.7  19.1  17.4  16.1   0.0 161.6  
4 Bendik Enger Mysen Pistollag  28.5  28.2  21.2  14.4  15.7  19.8  16.8   0.0   0.0 144.6  
5 Johannes Eknes Kongsberg Pk  29.7  27.7  16.1  17.7  14.9  15.3   0.0   0.0   0.0 121.4  
6 Sebastian Bach Støren SSK  26.7  29.6  16.3  14.3  14.3   0.0   0.0   0.0   0.0 101.2  
7 Henrik Gundersen Sarpsborg Pk  27.6  23.5  17.7  16.1   0.0   0.0   0.0   0.0   0.0 84.9  
8 Sebastian Halle Stavanger Pk  26.7  24.7  14.0   0.0   0.0   0.0   0.0   0.0   0.0 65.4  
           
Lagskyting  
           
Lagskyting Ungdom       
1 Bærum Pistolklubb 1056 (10*)      
  Mattis Hembre (Ungdom) 364 (4*)      
  Jenny Hervard (Ungdom) 331 (2*)      
  Ludvik Hembre (Ungdom) 361 (4*)      
           
Lagskyting Jr. Kvinner       
1 Mysen Pistollag 965 (7*)      
  Ann Helen Aune (Ungdom) 339 (1*)      
  Trude Johansen (Jr. kvinner) 362 (5*)      
  Loise Olsen (Jr. kvinner) 264 (1*)      
           
Lagskyting Kvinner       
1 Numedal SSK 1029 (10*)      
  Tone Kopås (Kvinner) 313 (2*)      
  Gunn Heidi Sønsterud Haugen (Kvinner) 368 (6*)      
  Målfrid Vannebo (Kvinner) 348 (2*)      
           
2 Mysen Pistollag 1028 (9*)      
  Veronika Aune (Kvinner) 363 (4*)      
  Anne Grethe Rendalsvik (Kvinner) 330 (1*)      
  May Caroline Borgaas (Kvinner) 335 (4*)      
           
3 Steinkjer Pk 978 (14*)      
  Ingeborg Gran (Kvinner) 373 (12*)      
  Karoline Vesterdal (Kvinner) 319 (1*)      
  Kjersti Sandvik (Kvinner) 286 (1*)      
           
4 Oslo PK 932 (6*)      
  Hilde Hornslien Rustad (Kvinner) 327 (4*)      
  Siri Vaggen Kanedal (Kvinner) 278 (0*)      
  Liv Ingrid Kavli (Kvinner) 327 (2*)      
           
5 Stavanger Pk 724 (12*)      
  Hilde Holter (Kvinner) 361 (5*)      
  Ann Kristin Tegle (Kvinner) 0 (0*) DSQ    
  Linn Iren Flaate (Kvinner) 363 (7*)      
           
Lagskyting Jr. Menn       
1 Mysen Pistollag 1534 (14*)      
  Kristian Engen (Jr. menn) 529 (6*)      
  Bendik Enger (Jr. menn) 512 (3*)      
  Roy Gunnar Johansen (Jr. menn) 493 (5*)      
           
Lagskyting Menn       
1 Bærum Pistolklubb 1673 (29*)      
  Pål Hembre (Menn) 567 (12*)      
  Ingar Wold (Menn) 549 (7*)      
  Morgan Bunes (Menn) 557 (10*)      
           
2 Ørn Sportsforening 1667 (32*)      
  Johan Nicholay Haarberg (Menn) 557 (8*)      
  Terje Olsen (Menn) 550 (13*)      
  Thomas Sverdrup (Menn) 560 (11*)      
           
3 Aron Skytterklubb 1649 (34*)      
  Eirik Sjemmedal Ekeberg (Menn) 563 (17*)      
  Ole Richard Tangen (Menn) 542 (8*)      
  Jon Andersen (Menn) 544 (9*)      
           
4 Trondheim PK 1 1645 (24*)      
  Roar Hembre (Menn) 557 (7*)      
  Bjørn Martin Bruun (Menn) 547 (6*)      
  Eldar Danielsen (Menn) 541 (11*)      
           
5 Lillestrøm & Omegn Presisjons 1635 (25*)      
  Geir Ove Nyjordet (Menn) 551 (12*)      
  Morten Halvorsen (Menn) 547 (8*)      
  Morten Rustad (Menn) 537 (5*)      
           
6 Støren SSK 1 1586 (18*)      
  Roar Haugan (Menn) 542 (5*)      
  Einar Morten Landsem (Menn) 545 (8*)      
  Kenneth Pedersen Hopstad (Menn) 499 (5*)      
           
7 Sitter IL 1583 (15*)      
  Knut Fornes (Menn) 536 (8*)      
  Michael Strøm (Menn) 528 (2*)      
  Roy Strøm (Menn) 519 (5*)      
           
8 Porsgrunn Pk 1574 (27*)      
  Ole-Harald Aas (Menn) 564 (14*)      
  Glenn Arne Garmo (Jr. menn) 487 (5*)      
  Petter Aas (Menn) 523 (8*)      
           
9 Stavanger Pk 1569 (18*)      
  Kenneth Eik (Menn) 554 (10*)      
  Oddvar Norland (Menn) 504 (2*)      
  Sebastian Halle (Jr. menn) 511 (6*)      
           
10 Trondhjems Pk 2 1523 (16*)      
  Stian Andersen (Menn) 527 (8*)      
  Obelix Barbala (Menn) 523 (4*)      
  Hans Christian Granhus (Menn) 473 (4*)      
           
11 Støren SSK 2 1508 (13*)      
  Sebastian Bach (Jr. menn) 505 (6*)      
  John Arne Singsåsmo (Menn) 490 (4*)      
  Arild Inge Wolland (Menn) 513 (3*)      
           
Lagskyting Veteran       
1 Aron Skytterklubb 1 1061 (9*)      
  Rune Hammer (V60) 366 (3*)      
  Erik Sveum (V50) 352 (3*)      
  Geir Ove Næss (V50) 343 (3*)      
           
2 Bærum PK 1035 (10*)      
  Ove Eugen Horgen (V60) 346 (4*)      
  Bjørn Hervard (V70) 336 (2*)      
  Peder Sperstad (V50) 353 (4*)      
           
3 Sarpsborg Pk 1034 (11*)      
  Anders Egil Lund (V50) 351 (3*)      
  Odd Willy Aas (V60) 343 (4*)      
  Geir Udnæs (V50) 340 (4*)      
           
4 Aron Skytterklubb 2 1010 (5*)      
  Tore Østvold (V70) 334 (1*)      
  Morten Eriksen (V50) 357 (3*)      
  Wenche Solbakken (V50) 319 (1*)      
           
5 Mysen PL 2 1005 (12*)      
  Øyvind Johansen (V50) 343 (3*)      
  Helge Talberg (V60) 317 (5*)      
  Morten Ringkilen (V50) 345 (4*)      
           
6 Mysen PL 1 993 (9*)      
  Rolf Dillevik (V70) 308 (1*)      
  Marianne Mysen (V70) 344 (5*)      
  Reidar Fjellengen (V70) 341 (3*)      
           
7 Oslo Komm.Tj.M. Skl 950 (6*)      
  Hugo Haug (V50) 312 (1*)      
  Melvin Teigen (V50) 305 (2*)      
  Rune Finstad (V50) 333 (3*)      
           
8 Stavanger Pk 713 (9*)      
  Arnt Olav Flønes (V60) 353 (5*)      
  Tor Inge Brokjøb (V70) 360 (4*)      
  Ståle Waagbø (V50) 0 (0*)