Utskrift
Kategori: Stevner
Klasse FA Feltpistol
           
1 Evert-Andre Jonassen Halden Pk FA 9/6 12/2 9/2 8/5 8/4 12/2 11/1 11/5 80/27
           
2 Oddmund Fjerdingen Rømskog Pk FA 9/6 12/2 9/4 8/4 8/2 12/4 11/2 11/2 80/26
           
3 Lars Peter Wilson Asker Skyteklubb FA 9/6 12/3 9/5 8/6 8/4 12/2 11/2 9/2 78/30
           
4 Espen Mostad Fredrikstad Sportsskyttere FA 8/5 12/5 9/3 8/5 8/3 10/4 11/0 11/6 77/31
           
5 Ole Morten Valø Askim Pk FA 9/6 12/3 9/3 8/1 8/5 12/2 11/2 7/0 76/22
           
6 Saeed Nazar Rømskog Pk FA 9/6 12/2 9/5 8/5 6/4 12/4 11/1 8/3 75/30
           
7 Kristin Schoug-Pettersen Bærum Pk FA 8/5 12/4 9/4 8/1 8/1 12/2 9/1 7/1 73/19
           
           
           
Klasse FB Feltpistol
           
1 Robert Foss Mysen Pistollag FB 9/6 12/5 9/0 8/1 8/3 12/3 11/2 11/2 80/22
           
2 Kari Muri Hærens Våpentekn.Korps Skyt. FB 9/6 12/3 9/2 8/2 7/2 10/3 9/1 11/4 75/23
           
3 Arild Waage Oslo Sportsskyttere FB 9/5 10/0 7/0 8/4 7/3 12/2 11/1 10/3 74/18
           
4 Trond Evenby Askim Pk FB 9/4 10/3 9/2 8/0 7/3 10/2 11/1 9/2 73/17
           
5 Bjørn Heitmann Halden Pk FB 9/6 12/3 9/2 5/2 6/4 10/0 10/1 7/0 68/18
           
6 Bjørg Kristiansen Sarpsborg Pk FB 9/5 8/1 9/3 0/0 5/1 12/1 11/2 11/3 65/16
           
7 Roar Olsen Bærum Pk FB 9/5 10/1 6/0 5/0 7/3 4/1 3/0 7/0 51/10
           
           
           
Klasse FC Feltpistol
           
1 Per Mysen Mysen Pistollag FC 9/4 8/2 9/1 6/1 7/0 12/2 11/1 10/0 72/11
           
2 Rolf Dillevik Mysen Pistollag FC 9/6 10/2 9/3 8/1 5/2 12/1 10/0 5/2 68/17
           
3 Kian Spongsveen Oslo Sportsskyttere FC 9/6 12/2 2/0 6/2 6/2 10/1 9/0 11/4 65/17
           
4 Turid Skotterud Norske Officerers Pk FC 9/6 10/0 7/2 4/1 6/2 12/3 6/0 9/1 63/15
           
5 Reidar Fjellengen Mysen Pistollag FC 9/6 10/0 9/1 5/0 7/1 10/2 7/1 6/0 63/11
           
6 Lars Flakstad Sarpsborg Pk FC 7/3 7/2 3/0 4/1 5/1 7/2 6/0 6/0 45/9
           
7 Kai Jørgensen Fredrikstad Sportsskyttere FC 9/5 0/0 6/0 4/1 4/0 0/0 6/1 4/0 33/7
           
           
           
Klasse FD Feltpistol
           
1 Anders Ulstad Oslo Feltskyttere FD 9/6 12/4 9/2 8/5 8/4 10/3 9/1 8/0 73/25
           
2 Ingar Fossum Sarpsborg Pk FD 9/6 12/4 8/1 8/4 7/4 12/1 9/1 5/1 70/22
           
3 Geir Udnæs Sarpsborg Pk FD 9/4 12/2 9/2 6/1 4/0 10/3 10/1 10/2 70/15
           
4 Arne Holme Iversen Sarpsborg Pk FD 8/5 11/4 9/2 5/2 8/4 12/1 9/1 7/0 69/19
           
5 Daniel Røsnæs Halden Pk FD 9/5 10/3 9/2 8/2 5/3 10/3 10/1 5/1 66/20
           
6 Bjørn Hervard Bærum Pk FD 9/1 8/0 8/1 7/2 7/2 10/2 9/0 7/3 65/11
           
7 Kjell Suther Halden Pk FD 9/6 8/1 9/2 5/2 8/4 9/1 5/0 11/2 64/18
           
8 Gjermund Nygårdseter Kongsvinger Sp.Skyttere FD 9/6 10/2 9/0 4/1 6/1 8/4 11/2 7/1 64/17
           
9 Marius Johnsen Sarpsborg Pk FD 8/4 8/1 9/2 8/3 6/2 10/1 10/0 0/0 59/13
           
10 Thomas Nilsen Halden Pk FD 8/5 10/1 6/1 7/0 8/2 8/0 6/0 5/1 58/10
           
11 Petter Vinæs Mysen Pistollag FD 9/5 8/2 4/0 8/2 6/4 6/2 8/0 5/2 54/17
           
12 Jon Ivar Sjåberg Lillestrøm & Omegn Presisjons FD 9/3 10/1 3/0 7/1 7/4 10/1 3/0 5/0 54/10
           
13 Angela Danielsson Halden Pk FD 7/2 7/2 6/1 4/0 5/2 7/2 9/0 8/2 53/11
           
14 Jonas Meum NROF - Søndre Østfold FD 9/2 10/0 3/0 2/1 8/2 4/0 9/2 7/1 52/8
           
15 Helmi Solhaug Lillestrøm & Omegn Presisjons FD 9/5 8/2 7/1 0/0 0/0 10/1 10/1 7/0 51/10
           
16 Roger Sivertsen Fredrikstad Sportsskyttere FD 8/3 8/4 5/1 8/4 5/2 4/0 2/0 9/2 49/16
           
17 May Caroline Borgaas Mysen Pistollag FD 7/4 8/2 8/2 6/2 5/1 4/0 5/0 4/0 47/11
           
18 Dirk Vosskotter Asker Skyteklubb FD 9/5 6/2 2/0 4/2 7/3 6/0 4/0 7/1 45/13
           
19 Per H Falla Halden Pk FD 6/1 4/0 6/0 3/1 2/0 2/0 4/0 2/0 29/2
           
20 Lena Skaldebø Askim Pk FD 6/1 4/0 2/0 0/0 0/0 5/0 0/0 6/0 23/1
           
           
           
Klasse GB Feltpistol
           
1 Bjørg W Kristiansen Sarpsborg Pk GB 9/5 12/4 9/2 7/3 8/2 12/2 11/1 11/1 79/20
           
2 Oddmund Fjerdingen Rømskog Pk GB 9/6 12/2 9/4 5/0 6/3 12/4 11/1 11/0 75/20
           
3 Saeed Nazar Rømskog Pk GB 9/5 12/4 7/1 7/3 5/2 12/2 11/0 10/3 73/20
           
4 Arild Waage Oslo Sportsskyttere GB 3/2 10/2 9/1 7/1 7/5 12/2 10/0 7/1 65/14
           
5 Øyvind Sundet Tønsberg og Omegn Pk GB 9/6 10/2 9/2 8/0 6/2 6/3 7/0 9/1 64/16
           
           
           
Klasse GC Feltpistol
           
1 Per Mysen Mysen Pistollag GC 9/5 12/2 9/2 3/0 6/2 10/3 11/1 11/4 71/19
           
2 Reidar Fjellengen Mysen Pistollag GC 9/6 10/1 4/0 2/0 7/5 12/3 11/1 9/1 64/17
           
3 Rolf Dillevik Mysen Pistollag GC 9/6 10/1 9/1 8/3 2/0 6/1 10/0 8/2 62/14
           
4 Roar Olsen Bærum Pk GC 9/3 10/1 3/0 4/0 6/3 7/2 5/0 8/0 52/9
           
           
           
Klasse GD Feltpistol
           
1 Sigbjørn Næss Bjørkelangen Pk GD 9/6 12/2 9/3 8/5 8/2 10/2 8/0 11/3 75/23
           
2 Ingar Fossum Sarpsborg Pk GD 9/5 12/2 4/0 8/0 5/2 10/0 4/0 11/3 63/12
           
3 Jonas Meum NROF - Søndre Østfold GD 8/2 12/2 9/0 5/3 5/3 6/0 8/1 7/0 60/11
           
4 Håkon Glenne Bærum Pk GD 8/5 6/0 5/1 6/1 7/4 6/1 6/0 6/0 50/12
           
5 Thomas Nilsen Halden Pk GD 9/5 6/2 2/0 5/2 6/0 8/1 4/0 10/2 50/12
           
6 Pål Andre Olsen Sarpsborg Pk GD 7/2 8/1 9/2 0/0 5/2 4/0 10/0 7/1 50/8
           
7 Kian Spongsveen Oslo Sportsskyttere GD 9/3 6/0 7/1 5/1 3/0 6/0 7/0 7/1 50/6
           
8 Stig Løkke-Sørensen Bjørkelangen Pk GD 9/2 6/2 4/0 0/0 6/3 5/1 5/0 3/0 38/8
           
           
           
Klasse MA Feltpistol
           
1 Knut Skotterud Norske Officerers Pk MA 9/6 12/4 9/3 7/1 8/5 12/4 11/2 11/6 79/31
           
2 Lars Petter Wilson Asker Skyteklubb MA 9/5 12/3 9/2 6/3 6/4 12/3 11/0 11/4 76/24
           
3 Bjørnar Heitmann Halden Pk MA 9/6 6/1 9/3 8/2 8/1 12/2 11/0 10/2 73/17
           
4 Runar Ingebretsen Losby Viltmål-og Pk MA 9/6 12/2 9/2 4/0 7/4 10/3 11/1 9/2 71/20
           
5 Arild Waage Oslo Sportsskyttere MA 9/6 10/2 9/0 8/1 5/1 12/3 9/1 8/1 70/15
           
           
           
Klasse MB Feltpistol
           
1 Johan Sand Halden Pk MB 9/6 12/2 7/1 7/2 8/4 12/4 11/3 11/1 77/23
           
2 Bjørn Heitmann Halden Pk MB 9/4 12/2 9/1 6/3 6/2 10/3 11/0 10/2 73/17
           
3 Nina J Leirivaara Asker Skyteklubb MB 9/4 12/4 8/0 5/3 8/4 12/1 9/0 9/3 72/19
           
4 Peter Hirth Aron Skytterklubb Drammen MB 9/6 12/2 9/2 5/1 8/3 10/1 11/2 8/0 72/17
           
5 Marius Haugerud Bodung Pk MB 5/2 12/2 8/3 8/3 8/2 12/3 8/1 9/2 70/18
           
6 Øyvind Johansen Mysen Pistollag MB 9/5 12/4 9/0 8/3 6/2 12/1 2/0 7/2 65/17
           
7 Tore Brustad Eidskog Sportsskyttere MB 8/2 10/0 9/2 8/4 5/2 6/0 11/0 6/1 63/11
           
8 Thorleif Haug Norske Officerers Pk MB 9/4 9/5 7/1 6/1 7/5 7/2 10/1 6/0 61/19
           
           
           
Klasse MC Feltpistol
           
1 Erik Langebeck Fredrikstad Pk MC 9/5 10/2 8/3 5/1 7/2 10/1 8/1 8/2 65/17
           
2 Håkon Glenne Bærum Pk MC 9/6 8/4 4/0 3/1 6/3 8/2 10/1 9/2 57/19
           
3 Robert Foss Mysen Pistollag MC 9/5 8/2 9/0 7/1 6/1 4/0 9/0 5/1 57/10
           
4 Bjørn Hervard Bærum Pk MC 9/2 8/0 7/1 8/4 4/1 4/1 6/0 10/1 56/10
           
5 Torstein Johansen Fredrikstad Sportsskyttere MC 8/4 7/1 4/0 5/1 5/2 8/1 6/0 5/2 48/11
           
           
           
Klasse MD Feltpistol
           
1 Jan Aage Ruud Ski Pk MD 8/2 10/3 9/1 8/5 6/4 12/3 11/2 7/3 71/23
           
2 Sigbjørn Næss Bjørkelangen Pk MD 9/5 10/2 9/2 7/3 8/1 12/1 6/0 10/1 71/15
           
3 Kian Spongsveen Oslo Sportsskyttere MD 9/4 12/2 9/2 6/1 4/0 10/3 10/1 10/2 70/15
           
4 Steinar Glader Bodung Pk MD 9/6 10/4 9/2 6/1 8/3 10/1 9/2 8/0 69/19
           
5 Olaf Olsen Torp Mysen Pistollag MD 9/6 12/1 8/2 7/1 6/3 10/3 9/1 7/3 68/20
           
6 Thomas Nilsen Halden Pk MD 9/4 9/1 6/0 6/2 2/0 9/0 11/2 9/1 61/10
           
7 Reidar Fjellengen Mysen Pistollag MD 9/2 8/0 8/3 7/2 5/2 6/1 9/1 6/0 58/11
           
8 Terje Moen Fredrikstad Pk MD 9/2 9/2 7/1 6/2 6/2 6/1 8/1 6/1 57/12
           
9 Lena Ytterdahl Oslo Feltskyttere MD 9/5 8/1 7/0 8/3 2/0 7/1 9/1 6/1 56/12
           
10 Jonas Alexander Jonassen Halden Pk MD 9/4 10/1 9/0 6/0 4/1 8/1 5/0 5/1 56/8
           
11 Marius Johnsen Sarpsborg Pk MD 9/5 8/3 2/0 6/1 6/3 7/1 9/0 7/1 54/14
           
12 Ulf B. Karlsen Askim Pk MD 9/4 10/1 6/0 7/1 5/2 6/0 5/0 3/2 51/10
           
13 Christian Næss Askim Pk MD 9/2 6/1 6/0 5/0 3/1 7/3 8/0 7/2 51/9
           
14 Stig Løkke-Sørensen Bjørkelangen Pk MD 6/3 6/1 7/0 3/0 5/0 7/1 11/1 6/1 51/7
           
15 Geir Udnæs Sarpsborg Pk MD 9/3 5/0 7/0 5/0 0/0 10/1 10/0 5/1 51/5
           
16 Ole R Paulsen Oslo Pk MD 9/6 5/0 3/0 7/2 5/2 8/1 5/0 7/2 49/13
           
17 Jonas Meum NROF - Søndre Østfold MD 9/2 4/1 6/2 7/2 2/0 6/0 6/0 9/2 49/9
           
18 Pål Andre Olsen Sarpsborg Pk MD 9/5 8/2 5/0 6/0 5/2 4/0 4/0 5/0 46/9
           
19 Daniel Røsnæs Halden Pk MD 8/4 8/1 0/0 4/1 4/1 6/0 8/1 6/0 44/8
           
20 John Hellstrøm Halden Pk MD 6/1 5/1 5/1 6/0 6/1 3/2 4/1 6/0 41/7
           
21 Roger Sivertsen Fredrikstad Sportsskyttere MD 9/2 9/0 3/0 6/2 3/0 6/1 0/0 5/0 41/5
           
22 Knut Aarum Askim Pk MD 8/5 8/1 7/1 0/0 3/1 3/1 7/0 3/1 39/10
           
23 Jon Ivar Sjåberg Lillestrøm & Omegn Presisjons MD 9/3 2/0 2/0 6/1 3/1 5/0 5/0 7/0 39/5
           
24 Petter Vinæs Mysen Pistollag MD 5/2 7/2 5/1 3/0 4/1 9/1 0/0 5/1 38/8
           
25 Thor Ruthenberg Oslo Feltskyttere MD 8/3 2/0 0/0 2/0 3/1 9/2 7/0 3/2 34/8
           
26 Frode R Larsen NROF - Søndre Østfold MD 8/1 4/1 8/0 3/1 4/1 0/0 0/0 0/0 27/4
           
27 Håkon S Paulsen Askim Pk MD 7/0 4/1 2/0 2/0 3/0 2/0 0/0 2/0 22/1
           
28 Kai Jørgensen Fredrikstad Sportsskyttere MD 0/0 3/1 0/0 0/0 4/1 6/0 2/0 2/1 17/3
           
29 Lena Skaldebø Askim Pk MD 4/1 2/0 0/0 3/0 0/0 2/0 0/0 3/0 14/1
           
  Dirk Vosskotter Asker Skyteklubb MD 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 DNS
           
           
           
Klasse RA Feltpistol
           
1 Bjørge Jansen Sarpsborg Pk RA 9/6 12/5 9/2 8/4 8/4 12/5 11/3 11/5 80/34
           
2 Bjørnar Heitmann Halden Pk RA 9/6 12/5 9/3 8/3 8/4 12/3 11/3 11/3 80/30
           
3 Lars Peter Wilson Asker Skyteklubb RA 9/6 12/3 8/2 8/2 8/2 12/1 11/1 11/5 79/22
           
4 Knut Skotterud Norske Officerers Pk RA 9/6 12/2 9/5 8/4 8/2 12/1 11/1 9/2 78/23
           
5 Peter Hirth Aron Skytterklubb Drammen RA 9/6 12/4 9/3 8/3 6/3 10/4 11/1 11/2 76/26
           
6 Evert-Andre Jonassen Halden Pk RA 9/6 12/3 9/1 7/3 6/4 12/5 11/1 9/2 75/25
           
7 Petter Schoug-Pettersen Bærum Pk RA 9/6 12/2 8/3 7/3 8/3 8/2 11/2 11/3 74/24
           
8 Øyvind Sundet Tønsberg og Omegn Pk RA 9/5 10/2 9/1 6/0 8/2 12/1 11/1 9/3 74/15
           
9 Runar Ingebretsen Losby Viltmål-og Pk RA 9/5 8/0 9/3 8/4 7/3 12/3 11/0 8/1 72/19
           
10 Øyvind Johansen Mysen Pistollag RA 9/6 10/3 9/0 5/2 6/3 10/3 11/3 11/3 71/23
           
11 Jon Arne Mastad Eidskog Sportsskyttere RA 9/6 10/0 9/4 4/0 4/0 12/3 11/3 11/5 70/21
           
           
           
Klasse RB Feltpistol
           
1 Nina J Leirivaara Asker Skyteklubb RB 9/6 12/2 8/1 6/1 7/3 12/6 11/2 11/2 76/23
           
2 Filip Vinæs Mysen Pistollag RB 9/5 10/1 9/3 7/1 8/4 12/5 11/1 9/3 75/23
           
3 Tore Brustad Eidskog Sportsskyttere RB 9/4 12/4 7/1 7/0 5/2 12/4 11/3 9/2 72/20
           
4 Ole R Paulsen Oslo Pk RB 9/5 12/4 7/0 7/2 7/1 12/2 11/0 7/2 72/16
           
5 Jens Tønnes Eidskog Sportsskyttere RB 9/5 10/1 8/2 8/3 6/1 10/2 11/0 5/1 67/15
           
6 Kristin Schoug-Pettersen Bærum Pk RB 9/5 12/2 7/0 4/0 5/0 10/1 11/0 7/0 65/8
           
7 Bjørn Heitmann Halden Pk RB 9/5 8/0 3/0 6/1 5/2 10/2 11/2 9/1 61/13
           
8 Thorleif Haug Norske Officerers Pk RB 9/6 8/3 7/1 8/0 6/1 10/2 6/0 6/0 60/13
           
           
           
Klasse RC Feltpistol
           
1 Rolf Dillevik Mysen Pistollag RC 9/6 10/2 8/1 8/3 8/4 12/0 11/2 10/1 76/19
           
2 Sigbjørn Næss Bjørkelangen Pk RC 9/6 11/2 9/2 8/5 7/2 8/0 11/2 7/0 70/19
           
3 Bjørn Kristiansen Mysen Pistollag RC 9/4 8/3 9/1 7/2 7/3 12/3 7/0 7/2 66/18
           
4 Bjørn Hervard Bærum Pk RC 9/6 6/2 9/0 6/3 4/0 12/2 11/1 7/2 64/16
           
5 Lena Ytterdahl Oslo Feltskyttere RC 9/2 7/3 4/0 7/1 6/1 8/3 10/1 7/1 58/12
           
6 Thor Ruthenberg Oslo Feltskyttere RC 9/3 8/2 6/0 0/0 4/2 6/2 4/0 7/2 44/11
           
           
           
Klasse RD Feltpistol
           
1 Oddmund Fjerdingen Rømskog Pk RD 9/6 12/4 9/2 7/5 5/4 12/0 11/0 7/2 72/23
           
2 Olaf O Torp Mysen Pistollag RD 9/6 12/1 9/3 7/0 6/3 11/1 11/1 7/1 72/16
           
3 Kjell Suther Halden Pk RD 9/6 10/3 9/1 8/1 6/5 12/4 7/0 9/4 70/24
           
4 Torstein Johansen Fredrikstad Sportsskyttere RD 9/6 11/2 9/0 8/6 6/3 10/4 7/0 10/2 70/23
           
5 Espen Mostad Fredrikstad Sportsskyttere RD 9/6 10/1 7/1 7/4 6/2 12/2 9/0 8/1 68/17
           
6 Kari Muri Hærens Våpentekn.Korps Skyt. RD 9/6 10/2 7/0 8/3 5/2 10/3 8/0 6/2 63/18
           
7 Anders Ulstad Oslo Feltskyttere RD 9/5 10/4 7/1 3/1 6/2 10/3 7/2 7/1 59/19
           
8 Gjermund Nygårdseter Kongsvinger Sp.Skyttere RD 9/3 6/0 5/1 5/1 5/2 10/2 8/0 6/1 54/10
           
9 Torbjørn Unhjem Mysen Pistollag RD 7/3 6/2 8/1 3/0 3/0 10/1 9/0 8/0 54/7
           
10 Stig Løkke-Sørensen Bjørkelangen Pk RD 7/2 4/0 4/0 6/0 5/3 8/1 10/0 8/1 52/7
           
11 Kaspar Ystenes Mysen Pistollag RD 7/3 7/1 5/1 4/1 4/1 7/2 11/0 4/0 49/9
           
12 Torben Finn Jørgensen Aron Skytterklubb Drammen RD 9/5 4/2 2/0 6/2 6/0 7/1 7/0 6/2 47/12
           
13 Bente-Karin Bruaseth Mysen Pistollag RD 9/3 5/0 3/0 5/0 5/1 4/1 4/0 7/1 42/6
           
14 Lars Flakstad Sarpsborg Pk RD 5/3 7/2 5/0 2/0 4/1 7/0 6/0 5/0 41/6
           
15 Daniel Røsnæs Halden Pk RD 9/4 4/0 2/0 5/2 4/2 5/0 5/0 6/1 40/9
           
16 Sandra Schou Johansen Mysen Pistollag RD 7/2 5/2 0/0 2/0 3/0 6/0 2/0 3/0 28/4
           
           
           
Klasse SP Feltpistol
           
1 Jens Tønnes Eidskog Sportsskyttere SP 8/5 10/2 8/0 7/3 7/2 10/4 10/1 10/0 70/17
           
2 Saeed Nazar Rømskog Pk SP 8/5 10/4 6/3 7/2 7/3 10/3 10/1 10/1 68/22
           
3 Ole Morten Valø Askim Pk SP 8/5 10/2 8/1 7/2 5/3 10/3 10/1 10/1 68/18
           
4 Filip Vinæs Mysen Pistollag SP 8/5 10/1 8/2 7/1 5/0 10/4 10/1 10/2 68/16
           
5 Petter Schoug-Pettersen Bærum Pk SP 7/5 10/4 8/1 7/0 7/5 10/3 10/2 8/1 67/21
           
6 Jon Arne Mastad Eidskog Sportsskyttere SP 8/5 10/3 8/1 7/3 6/0 10/2 10/1 8/1 67/16
           
7 Øyvind Johansen Mysen Pistollag SP 8/5 10/2 8/1 6/1 5/3 10/2 10/0 10/1 67/15
           
8 Bjørge Jansen Sarpsborg Pk SP 8/5 10/5 8/3 7/3 3/2 10/4 10/2 10/5 66/29
           
9 Knut Skotterud Norske Officerers Pk SP 8/5 10/3 8/3 7/4 5/1 10/3 10/1 8/3 66/23
           
10 Oddmund Fjerdingen Rømskog Pk SP 8/5 10/3 8/2 7/4 5/2 10/3 10/1 8/2 66/22
           
11 Jan Aage Ruud Ski Pk SP 8/5 10/3 8/3 7/2 5/2 8/1 10/1 10/2 66/19
           
12 Johan Sand Halden Pk SP 8/4 10/1 8/0 7/1 5/3 8/3 10/3 10/0 66/15
           
13 Evert Andre Jonassen Halden Pk SP 8/5 8/1 8/0 7/0 7/0 10/4 8/0 10/3 66/13
           
14 Marius Haugerud Bodung Pk SP 8/4 8/2 8/4 7/3 6/1 10/4 10/2 8/2 65/22
           
15 Morten Jakobsen Oppegård Skl SP 8/5 10/1 7/1 7/4 7/3 8/2 10/1 8/0 65/17
           
16 Kjell Suther Halden Pk SP 8/5 8/1 8/2 7/3 7/2 10/2 8/0 9/0 65/15
           
17 Terje Moen Fredrikstad Pk SP 8/4 8/2 8/1 7/1 7/1 8/2 9/2 9/2 64/15
           
18 Erik Langebeck Fredrikstad Pk SP 7/3 10/2 8/1 5/1 4/1 10/1 10/0 9/2 63/11
           
19 Nina J Leirivaara Asker Skyteklubb SP 8/5 6/0 8/0 7/0 7/0 10/2 10/2 7/0 63/9
           
20 Stian Langebeck Fredrikstad Pk SP 8/5 10/2 8/3 3/0 7/2 10/1 10/0 6/1 62/14
           
21 Rune Johansen Askim Pk SP 8/5 8/1 5/1 6/3 7/2 10/2 8/0 10/0 62/14
           
22 Espen Mostad Fredrikstad Sportsskyttere SP 8/5 10/3 3/1 6/1 7/1 10/2 8/0 10/1 62/14
           
23 Olaf Olsen Torp Mysen Pistollag SP 8/4 6/3 7/2 7/1 5/2 8/3 10/1 10/2 61/18
           
24 Arild Trobe Askim Pk SP 8/5 10/3 5/1 7/1 5/4 10/2 10/1 5/2 60/19
           
25 Bjørnar Heitmann Halden Pk SP 8/5 6/1 8/0 6/2 4/1 10/4 10/0 8/2 60/15
           
26 Steinar Glader Bodung Pk SP 8/5 10/0 7/2 2/0 6/2 6/2 10/0 8/1 57/12
           
27 Bjørn Heitmann Halden Pk SP 8/4 8/1 4/0 6/3 5/2 10/1 10/2 5/0 56/13
           
28 Trond Evenby Askim Pk SP 8/3 10/0 5/3 4/2 5/1 8/1 10/1 6/0 56/11
           
29 Arne Martinsen Askim Pk SP 8/5 6/1 7/1 3/1 5/1 8/3 10/1 8/0 55/13
           
30 Kristin Schoug-Pettersen Bærum Pk SP 8/4 6/1 6/0 2/0 6/1 10/1 8/0 8/1 54/8
           
31 Arne Holme Iversen Sarpsborg Pk SP 8/3 4/1 5/2 4/0 5/1 10/1 9/0 8/1 53/9
           
32 John R Sørlie Moss Pk SP 8/3 6/0 3/2 4/2 7/1 8/3 9/0 7/2 52/13
           
33 Robert Foss Mysen Pistollag SP 5/2 10/1 5/1 5/1 7/4 10/1 10/1 0/0 52/11
           
34 Hans Kristian Bendixby Bærum Pk SP 8/5 10/0 4/0 7/2 5/1 8/0 4/0 6/1 52/9
           
35 Daniel Røsnæs Halden Pk SP 8/4 6/0 5/0 4/0 7/0 6/1 8/1 6/0 50/6
           
36 Ulf B. Karlsen Askim Pk SP 9/4 9/1 6/0 0/0 5/1 8/3 8/1 2/0 47/10
           
37 Gjermund Nygårdseter Kongsvinger Sp.Skyttere SP 8/3 4/0 8/1 4/0 5/0 8/0 3/0 5/1 45/5
           
38 Thomas Nilsen Halden Pk SP 6/3 7/0 3/0 5/1 7/2 6/0 4/1 6/1 44/8
           
39 Dag Ståle Strømstad Kongsvinger Sp.Skyttere SP 8/1 6/0 7/1 5/1 0/0 8/0 4/0 3/0 41/3
           
40 Angela Danielsson Halden Pk SP 6/2 6/1 6/1 4/0 3/1 2/1 4/2 6/0 37/8
           
41 Frode R Larsen NROF - Søndre Østfold SP 0/0 0/0 2/0 0/0 2/0 2/1 2/0 4/0 12/1
           
           
           
Klasse SR Feltpistol
           
1 Morten Jakobsen Oppegård Skl SR 8/4 10/2 8/1 6/3 7/4 10/5 10/1 10/1 69/21
           
2 Bjørge Jansen Sarpsborg Pk SR 8/5 10/2 8/1 7/2 6/3 10/3 10/1 10/3 69/20
           
3 Petter Aabakken Hærens Våpentekn.Korps Skyt. SR 8/4 10/1 8/2 7/2 6/1 10/3 10/1 10/3 69/17
           
4 Evert-Andre Jonassen Halden Pk SR 8/5 10/4 7/1 7/1 7/5 10/3 10/1 8/1 67/21
           
5 Marius Haugerud Bodung Pk SR 8/3 10/3 8/2 7/2 6/1 10/3 8/1 10/3 67/18
           
6 Knut Skotterud Norske Officerers Pk SR 8/5 10/3 7/3 7/1 7/4 8/2 10/1 8/3 65/22
           
7 Johan Sand Halden Pk SR 8/4 6/1 8/0 7/1 7/4 10/1 10/1 9/0 65/12
           
8 Jon Arne Mastad Eidskog Sportsskyttere SR 8/5 10/2 8/2 6/3 3/1 10/2 8/2 10/4 63/21
           
9 Jens Tønnes Eidskog Sportsskyttere SR 8/4 6/0 7/1 5/4 7/0 10/2 10/1 10/2 63/14
           
10 Robert Foss Mysen Pistollag SR 6/4 8/1 8/1 7/3 7/2 10/4 10/1 6/1 62/17
           
11 Bjørnar Heitmann Halden Pk SR 8/4 4/1 8/1 7/1 5/2 10/2 10/1 10/1 62/13
           
12 Petter Schoug-Pettersen Bærum Pk SR 8/3 8/4 8/2 2/0 7/3 10/3 8/0 10/0 61/15
           
13 Arild Trobe Askim Pk SR 8/4 6/1 7/2 7/1 7/4 8/1 10/1 6/3 59/17
           
14 Ole R Paulsen Oslo Pk SR 8/4 7/0 7/0 7/3 5/1 10/3 9/1 5/2 58/14
           
15 Oddmund Fjerdingen Rømskog Pk SR 8/5 8/1 8/1 3/0 3/0 10/2 10/1 8/3 58/13
           
16 Nina J Leirivaara Asker Skyteklubb SR 8/5 10/1 8/1 2/0 5/4 8/1 8/0 8/3 57/15
           
17 Stian Langebeck Fredrikstad Pk SR 8/5 8/3 6/1 4/1 5/3 10/1 8/0 7/1 56/15
           
18 Filip Vinæs Mysen Pistollag SR 8/4 4/2 5/1 4/1 7/3 10/3 10/0 7/3 55/17
           
19 Peter Hirth Aron Skytterklubb Drammen SR 8/4 0/0 8/2 7/3 5/1 10/3 10/1 7/1 55/15
           
20 Bjørn Kristiansen Mysen Pistollag SR 8/5 8/0 3/0 4/1 6/4 10/2 10/1 4/0 53/13
           
21 Øyvind Johansen Mysen Pistollag SR 8/1 10/2 8/2 0/0 5/4 8/0 8/0 6/1 53/10
           
22 Tore Brustad Eidskog Sportsskyttere SR 8/5 8/2 5/0 5/0 6/2 10/3 6/1 4/1 52/14
           
23 Steinar Glader Bodung Pk SR 8/4 6/0 2/0 4/1 5/2 10/0 10/1 5/1 50/9
           
24 Erik Langebeck Fredrikstad Pk SR 8/5 8/1 7/1 2/0 6/2 6/1 10/0 2/0 49/10
           
25 Jan Brandbu Mysen Pistollag SR 8/5 2/1 5/0 2/0 6/2 7/1 9/1 5/0 44/10
           
26 Kari Muri Hærens Våpentekn.Korps Skyt. SR 8/4 8/2 5/0 3/0 3/0 8/3 4/0 4/1 43/10
           
27 Anders Ulstad Oslo Feltskyttere SR 8/4 6/1 2/0 0/0 4/1 10/0 8/0 5/0 43/6
           
28 Ole Morten Valø Askim Pk SR 8/3 6/2 2/0 3/2 5/2 6/0 10/0 2/1 42/10
           
29 Trond Evenby Askim Pk SR 8/3 2/0 4/0 5/0 6/3 4/0 6/0 7/0 42/6
           
30 Kaspar Ystenes Mysen Pistollag SR 8/4 3/1 5/0 2/0 3/0 4/1 7/0 8/1 40/7
           
31 John R Sørlie Moss Pk SR 7/2 4/0 4/0 4/1 3/1 8/2 5/0 3/0 38/6
           
32 Per Mysen Mysen Pistollag SR 0/0 8/1 3/0 5/1 4/0 8/1 6/0 4/0 38/3
           
33 John R Sørlie Moss Pk SR 5/2 4/0 3/0 4/1 6/0 5/1 0/0 5/0 32/4
           
34 Terje Moen Fredrikstad Pk SR 0/0 5/2 0/0 4/0 3/0 6/1 6/0 7/1 31/4
           
35 Henrik Ravn Christensen Fredrikstad Pk SR 8/3 4/0 5/1 0/0 2/0 0/0 5/0 2/0 26/4
           
           
           
Klasse M1 Feltpistol
           
1 Bjørge Jansen Sarpsborg Pk M1 8/5 10/2 8/3 7/5 7/3 10/3 10/1 10/4 70/26
           
2 Petter Aabakken Hærens Våpentekn.Korps Skyt. M1 8/5 10/1 8/1 7/3 7/4 10/5 10/2 10/3 70/24
           
3 Peter Hirth Aron Skytterklubb Drammen M1 8/4 10/3 8/2 7/0 7/4 10/3 10/1 8/2 68/19
           
4 Torstein Johansen Fredrikstad Sportsskyttere M1 8/5 10/3 8/2 6/3 5/2 10/0 10/1 10/3 67/19
           
5 Øyvind Johansen Mysen Pistollag M1 8/5 10/4 8/2 5/2 7/4 10/5 10/2 8/3 66/27
           
6 Øyvind Sundet Tønsberg og Omegn Pk M1 7/4 10/3 7/3 7/3 7/4 10/4 8/1 8/2 64/24
           
7 Filip Vinæs Mysen Pistollag M1 8/4 8/1 8/2 7/3 7/3 10/2 8/0 8/2 64/17
           
8 Oddmund Fjerdingen Rømskog Pk M1 5/3 8/0 8/2 7/4 7/3 10/0 10/0 9/0 64/12
           
9 Rune Johansen Askim Pk M1 8/4 10/1 8/1 6/0 7/3 8/2 10/1 6/0 63/12
           
10 Arild Trobe Askim Pk M1 8/5 10/3 8/3 6/0 4/1 8/2 10/0 6/2 60/16
           
11 Arne Martinsen Askim Pk M1 8/2 8/0 4/1 4/1 7/0 7/2 11/1 9/1 58/8
           
12 Stian Langebeck Fredrikstad Pk M1 8/5 5/2 7/2 7/0 7/2 10/3 8/0 5/1 57/15
           
13 Kjell Suther Halden Pk M1 8/3 4/1 8/1 5/0 5/2 8/1 10/2 8/1 56/11
           
14 Henrik Ravn Christensen Fredrikstad Pk M1 8/2 6/2 7/1 5/0 7/3 7/1 6/1 5/1 51/11
           
15 Christian Næss Askim Pk M1 5/2 5/2 8/0 6/2 6/2 8/2 7/2 5/2 50/14
           
16 Thomas Wold Oslo Sporveiers Skl M1 8/2 8/2 8/0 6/3 4/1 6/1 6/0 0/0 46/9
           
17 Pål Andre Olsen Sarpsborg Pk M1 3/1 6/2 4/1 0/0 3/1 10/2 4/0 4/0 34/7
           
18 Dirk Vosskotter Asker Skyteklubb M1 4/2 4/0 4/0 3/1 4/0 3/0 7/0 0/0 29/3
           
           
           
Klasse M2 Feltpistol
           
1 Lars Peter Wilson Asker Skyteklubb M2 8/5 10/3 8/4 7/2 7/2 10/3 10/1 10/3 70/23
           
2 Bjørge Jansen Sarpsborg Pk M2 8/5 8/1 8/4 5/2 7/4 10/4 10/1 10/4 66/25
           
3 Petter Aabakken Hærens Våpentekn.Korps Skyt. M2 8/5 10/3 8/1 7/3 7/4 10/4 8/0 8/2 66/22
           
4 Peter Hirth Aron Skytterklubb Drammen M2 8/5 10/3 8/1 5/2 6/3 10/3 10/1 6/2 63/20
           
5 Runar Ingebretsen Losby Viltmål-og Pk M2 8/4 10/3 7/2 7/2 7/2 6/0 6/1 7/1 58/15
           
6 Bjørn Kristiansen Mysen Pistollag M2 8/4 8/3 8/1 4/1 4/2 8/3 10/1 4/1 54/16
           
7 Thomas Wold Oslo Sporveiers Skl M2 8/4 8/1 8/2 4/1 5/1 6/1 10/1 5/0 54/11
           
8 Henrik Ravn Christensen Fredrikstad Pk M2 7/2 7/2 8/1 5/1 7/2 7/2 6/1 6/2 53/13
           
9 Arne Martinsen Askim Pk M2 6/4 8/1 8/4 2/0 6/0 6/1 8/0 6/0 50/10
           
10 Torstein Johansen Fredrikstad Sportsskyttere M2 8/4 7/1 7/0 4/0 4/1 7/4 2/0 7/2 46/12
           
11 Ulf B. Karlsen Askim Pk M2 8/5 4/0 4/1 2/0 6/3 6/1 10/0 4/0 44/10
           
12 Dirk Vosskotter Asker Skyteklubb M2 4/1 6/2 3/0 4/0 4/0 6/1 6/0 7/0 40/4
           
           
           
Klasse SP16 Feltpistol
           
1 Jonas Alexsander Jonassen Halden Pk SP16 8/2 6/0 8/1 6/1 5/0 8/2 10/1 4/1 55/8
           
           
           
Klasse FU16 Feltpistol
           
1 Jonas Alexander Jonassen Halden Pk FU16 9/4 6/1 9/1 0/0 6/3 8/5 10/0 11/3 59/17