Utskrift
Kategori: Stevner

Finfelt (med kretsmesterskap)
Evert Jonassen Halden Pistolklubb 79 19 A
Øyvind Johansen Mysen Pistollag 78 20 A
Arne Holme Iversen Sarpsborg Pistolklubb 73 15 D
Rune Johansen Askim Pistolklubb 72 13 B V-50
Martin Bjerke Fredrikstad Sportsskyttere 68 14 A
Stian Langebeck Fredrikstad Sportsskyttere 68 10 D
Per A Kulbraaten Lillestrø og Omegn Pistolklubb 67 19 A
Kasper Kulbraaten Lillestrø og Omegn Pistolklubb 65 20 A
Peter Hirth Aron Skyteklubb 65 11 A
Arne Martinsen Askim Pistolklubb 64 11 C V-60
Hans Brataas Mysen Pistollag 64 8 A
Jonas A Jonassen Halden Pistolklubb 63 6 Ungdom
Raymond Berntzen Lillestrø og Omegn Pistolklubb 61 13 B
Svein Nesje Oslo Pistolklubb 61 8 B
Bjørn Kristiansen Mysen Pistollag 59 16 B V-50
Ulf Svensson Bærum Pistolklubb 59 16 A
Morten Ringkilen Mysen Pistollag 59 12 B V-50
Marianne Halvorsen Mysen Pistollag 55 10 C
Jan Erik Brandbu Mysen Pistollag 55 8 B V-70
Gjermund Nygårdseter Kongsvinger Sportskyttere 55 8 D 
Geir Johansen Fredrikstad Sportsskyttere 54 10 A
Per Øyvind Trømborg Mysen Pistollag 53 9 D V-50
Ketil Didriksen Fredrikstad Sportsskyttere 51 10 A
Kjell Suther Halden Pistolklubb 50 9 D 
Henrik Ravn Christensen Fredrikstad Sportsskyttere 49 9
Bente-Karin Bruaseth Mysen Pistollag 45 9 C 
Patrik Didriksen Fredrikstad Sportsskyttere 43 8 A
Dag Strømstad Kongsvinger Sportskyttere 43 3 B
Lars Flakstad Mysen Pistollag 40 4 D
Svenn Arne Hammersborg Mysen Pistollag 36 3 D V-50
Sissel Vernly Hurum Sportskyttere 32 5 A
May Hammersborg Mysen Pistollag 23 2 D Kvinner
Sigurd Stridsklev Sarpsborg Pistolklubb 16 2 A

 

Grovfelt 
Hans Brataas Mysen Pistollag 69 10 A
Peter Hirth Aron Skyteklubb 62 4 A
Terje Moen fredrikstad Pistolklubb 61 5 D
Jan Erik Brandbu Mysen Pistollag 60 7 B V-70
Svenn Arne Hammersborg Mysen Pistollag 49 10 D
Geir Johansen Fredrikstad Sportsskyttere 41 2 D
Ketil Didriksen Fredrikstad Sportsskyttere 34 3 D
Jan Korsgaard fredrikstad Pistolklubb 31 0 D
Henrik Ravn Christensen Fredrikstad Sportsskyttere 21 4

 

Militærfelt
Martin Bjerke Fredrikstad Sportsskyttere 69 4 A
Øyvind Johansen Mysen Pistollag 65 11 A
Svein Nesje Oslo Pistolklubb 64 6 B
Fredrik Westgaard Mysen Pistollag 60 4 C
Bjørn Kristiansen Mysen Pistollag 59 5 C 
Peter Hirth Aron Skyteklubb 59 5 A
Ola Alme Elverum Pistolklubb 58 10 D
Hans Brataas Mysen Pistollag 56 11 C
Raymond Berntzen Lillestrø og Omegn Pistolklubb 52 2 D
Per Øyvind Trømborg Mysen Pistollag 46 10 D
Jonas A Jonassen Halden Pistolklubb 46 2 D
Per A Kulbraaten Lillestrø og Omegn Pistolklubb 44 10 A
Terje Moen fredrikstad Pistolklubb 42 5 D
Kim B Andersen Askim Pistolklubb 38 5 D
Ulf Svensson Bærum Pistolklubb 38 4 A
Ketil Didriksen Fredrikstad Sportsskyttere 37 4 A
Geir Johansen Fredrikstad Sportsskyttere 34 2 A
Kasper Kulbraaten Lillestrø og Omegn Pistolklubb 34 1 D
Marianne Halvorsen Mysen Pistollag 33 3 D
Lasse Pedersen Mysen Pistollag 32 3 D
Knut Aarum Askim Pistolklubb 30 2 A
Henrik Ravn Christensen Fredrikstad Sportsskyttere 29 5
Gjermund Nygårdseter Kongsvinger Sportskyttere 29 1 D
Lars Flakstad Mysen Pistollag 26 1 D
Jon Ivar Sjåberg Lillestrø og Omegn Pistolklubb 22 1 D
Jan Korsgaard fredrikstad Pistolklubb 15 0 D
Aslak Schistad Vestby Pistolklubb 15 0 D

 

Revolverfelt 
Hans Brataas Mysen Pistollag 76 18 C
Øyvind Johansen Mysen Pistollag 75 14 A
Martin Bjerke Fredrikstad Sportsskyttere 68 19 A
Erik Langebeck fredrikstad Pistolklubb 68 11 C
Peter Hirth Aron Skyteklubb 67 10 A
Bjørn Kristiansen Mysen Pistollag 62 10 C
Raymond Berntzen Lillestrø og Omegn Pistolklubb 61 7 C
Jan Erik Brandbu Mysen Pistollag 59 7 B
Stian Langebeck fredrikstad Pistolklubb 59 6 D
Ola Alme Elverum Pistolklubb 55 8 D
Terje Moen fredrikstad Pistolklubb 45 6 D
Kasper Kulbraaten Lillestrø og Omegn Pistolklubb 40 8 A
Kaspar Ystenes Mysen Pistollag 36 7 D
Dag Strømstad Kongsvinger Sportskyttere 35 5 C
Jan Korsgaard fredrikstad Pistolklubb 35 1 D

 

Spesialpistol (med kretsmesterskap)
Johan Sand Halden Pistolklubb 66 5 
Hans Brataas Mysen Pistollag 65 14 
Evert Jonassen Halden Pistolklubb 65 10 
Øyvind Johansen Mysen Pistollag 64 11 
Filip Vinæs Mysen Pistollag 60 9 
Fredrik Westgaard Mysen Pistollag 60 7 
Marianne Halvorsen Mysen Pistollag 60 6 
Peter Hirth Aron Skyteklubb 57 11 
Morten Ringkilen Mysen Pistollag 57 8 
Stian Langebeck fredrikstad Pistolklubb 57 4 
Arne Holme Iversen Sarpsborg Pistolklubb 55 6 
Arne Martinsen Askim Pistolklubb 54 10 
Jan Erik Brandbu Mysen Pistollag 54 9 
Kjell Suther Halden Pistolklubb 54 8 
Sigurd Stridsklev Sarpsborg Pistolklubb 51 10 7
Erik Langebeck fredrikstad Pistolklubb 51 1 7
Per Øyvind Trømborg Mysen Pistollag 43 8 
Jonas A Jonassen Halden Pistolklubb 42 2 Ungdom
Lasse Pedersen Mysen Pistollag 41 4 
Ola Alme Elverum Pistolklubb 41 3 
Bjørn Kristiansen Mysen Pistollag 40 5 
Svenn Arne Hammersborg Mysen Pistollag 40 4 
May Hammersborg Mysen Pistollag 29 1 
Per A Kulbraaten Lillestrø og Omegn Pistolklubb 19 4

 

Spesialrevolver (med kretsmesterskap)
Evert Jonassen Halden Pistolklubb 64 6 
Øyvind Johansen Mysen Pistollag 61 10 
Peter Hirth Aron Skyteklubb 59 10 
Filip Vinæs Mysen Pistollag 53 4 
Jan Erik Brandbu Mysen Pistollag 49 7 
Hans Brataas Mysen Pistollag 48 2 
Johan Sand Halden Pistolklubb 46 4 
Marianne Halvorsen Mysen Pistollag 43 3 
Terje Moen fredrikstad Pistolklubb 42 3 
Aslak Schistad Vestby Pistolklubb 38 1 
Kaspar Ystenes Mysen Pistollag 34 2 
Svenn Arne Hammersborg Mysen Pistollag 29 2 
May Hammersborg Mysen Pistollag 16 0

 

Lagskyting Kretsmesrterskap

 

Finpistol Kvinner, 
 Gull til Mysen 
 Bente-Karin, May Hammersborg, Marianne Halvorsen 123/21p

 

Finpistol Åpen klasse, 
Gull til Mysen
Øyvind J, Hans B, Bjørn K 201/44

 

Sølv til Halden
Kjell S, Evert J, Jonas J 192/34 p

 

Spesialpistol
Gull til Mysen 
Hans B, Filip V, Øyvind J 189/34

 

Sølv til Halden
Evert J, Johan S, Kjell S 185/23

 

Spesialrevolver
Gull til Mysen 
Jan E. Brandbu, Øyvind J, Filip V 163/21